YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

21 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Orhangazi Koşusu’nu TORAMAN ve AMANKAYA "Atbaşı" Bitirdi

 
------------------------ REKLAM ------------------------

20 Mayıs Cuma günü İzmir Şirinyer Hipodromu’nda düzenlenen ve 9 koşulu yarış programının tek kupalı mücadelesi olan Orhangazi Koşusu’nu (Açık - G3 / DHÖ /) bu yıl, Remazan Kaya’nın TORAMAN (Kafkaslı - Baseerah / Djendel) ve AMANKAYA (Kafkaslı - Amani / Al Sakbe)  isimli safkanları, Atbaşı olarak tamamladı. Ömer Kaya ile bu mücadeleye katılan TORAMAN kariyerinin 12. birinciliğini elde ederken, Mehmet Kaya ile Orhangazi Koşusu'na katılan AMANKAYA ise 8. koşu galibiyetine ulaştı.

4+ yaşlı 10 Arap kısrağının katılımıyla çim pistte 1400 metre mesafede gerçekleştirilen Orhangazi Koşusu'nun birincilik ikramiyesi ise 106.000 TL olarak belirlendi. 2016 yılı Orhangazi Koşusu’nu,  Kadir Tokaçoğlu idaresindeki KIRDENİZ (Berksoy - Fulyahanım / Bozdağ) üçüncü olarak tamamlarken, koşuya tempo veren ERKMEN (Turbo - Menşure / Sülo) sonlarda düşen temposu ile mücadeleden dördüncü olarak ayrıldı.

Koşuyu kazanan TORAMAN ve AMANKAYA isimli atlar için koşunun bitiriş derecesi 1.31.65 olurken, farklar ise Atbaşı - 3,5 Boy - 1,5 Boy şeklinde kayıtlara geçti.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN