YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

29 Mayıs 2016 Pazar

GanyanTime.com

Plevne Koşusu’nu Ahmet Çelik ile MERİH Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bu önemli mücadeleden, Tarkan H. Onar’ın sahibi olduğu MERİH (Bilgin - Necme 38 / Rüzgar 30) isimli safkan, jokeyi Ahmet Çelik idaresinde galip ayrılmayı başardı.

Kum (Sentetik) pistte 2000 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuya, 4+ yaşlı 10 Arap atı katıldı. Birincilik ikramiyesi 170.000 TL olan ve geçmiş koşu performansları başarılı Arap atlarının buluştuğu Plevne Koşusu'nda ikinciliğini, Kaya ekürisi safkanlarından BUZKAYA (Devzade - Karinci.25 / Aknasip) elde ederken, son 5 koşusundan galibiyetle ayrılmayı başaran YILMABAŞAR (Tamerinoğlu - Seyyare 55 / Taşkent) bu kez üçüncü, ikinci olan BUZKAYA isimli safkanın ekürisi TORAMAN (Kafkaslı - Baseerah / Djendel) da tabelanın son sırasında yer aldı.

Kazanan MERİH için koşunun bitiriş derecesi 2.16.25 olurken, farklar Baş - 5 Boy - 1/2 Boy  şeklinde sonuçlandı.

35. startından 9. ve en önemli birinciliğini çıkarmayı başaran kır erkek safkan MERİH,  son kez 23 Mart tarihinde yine İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda katıldığı Kumkapı Koşusu'nu (KV-8) Halis Karataş idaresinde kazanmayı başarmıştı.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN