YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

21 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Süt Koşusu’nu Mehmet Kaya ile BUZKAYA Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

21 Mayıs Dünya Süt günü olması münasebetiyle, Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda da bu özel günde Süt Koşusu (KV-6 / DHÖW) düzenlendi. Adnan Menderes Koşusu ve Anadolu Medeniyetleri Koşusu ile birlikte günün bir diğer önemli bu randevusunu, Remazan Kaya’nın BUZKAYA (Devzade - Karainci.25 / Aknasip)  isimli safkanı, jokeyi Mehmet Kaya ile kazanmayı başardı. 

Üst üste 2., toplamda ise 17. birinciliğine ulaşan safkan son olarak, 4 Mayıs tarihinde İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda katıldığı Osman Yağmurdereli Koşusu'nu (KV-6) bugünkü jokeyi Mehmet Kaya idaresinde kazanmayı başarmıştı.

4+ yaşlı 11 Arap atının katılımıyla çim pistte 1900 metre mesafede gerçekleştirilen Süt Koşusu'nun birincilik ikramiyesi ise 52.500 TL olarak belirlendi. 2016 yılı Süt Koşusu’nu, YURTTAY (Turbo - Mervegül / Bodrum)ikinci olarak tamamlarken, ATMACA BEYİ (Gobakbey - Yıldız Türe / Haberbatur) üçüncü, GÖKKALE (Bilgin - Necme 40 / Gizbatur) de dördüncü olarak tamamladı.

Koşuyu kazanan BUZKAYA  için koşunun bitiriş derecesi 2.07.51 olurken, farklar ise 1,5 Boy - Boyun - 4 Boy şeklinde kayıtlara geçti.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN