YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

21 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Süt Koşusu’nu Mehmet Kaya ile BUZKAYA Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

21 Mayıs Dünya Süt günü olması münasebetiyle, Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda da bu özel günde Süt Koşusu (KV-6 / DHÖW) düzenlendi. Adnan Menderes Koşusu ve Anadolu Medeniyetleri Koşusu ile birlikte günün bir diğer önemli bu randevusunu, Remazan Kaya’nın BUZKAYA (Devzade - Karainci.25 / Aknasip)  isimli safkanı, jokeyi Mehmet Kaya ile kazanmayı başardı. 

Üst üste 2., toplamda ise 17. birinciliğine ulaşan safkan son olarak, 4 Mayıs tarihinde İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda katıldığı Osman Yağmurdereli Koşusu'nu (KV-6) bugünkü jokeyi Mehmet Kaya idaresinde kazanmayı başarmıştı.

4+ yaşlı 11 Arap atının katılımıyla çim pistte 1900 metre mesafede gerçekleştirilen Süt Koşusu'nun birincilik ikramiyesi ise 52.500 TL olarak belirlendi. 2016 yılı Süt Koşusu’nu, YURTTAY (Turbo - Mervegül / Bodrum)ikinci olarak tamamlarken, ATMACA BEYİ (Gobakbey - Yıldız Türe / Haberbatur) üçüncü, GÖKKALE (Bilgin - Necme 40 / Gizbatur) de dördüncü olarak tamamladı.

Koşuyu kazanan BUZKAYA  için koşunun bitiriş derecesi 2.07.51 olurken, farklar ise 1,5 Boy - Boyun - 4 Boy şeklinde kayıtlara geçti.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN