YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

29 Mayıs 2016 Pazar

GanyanTime.com

Tarihi Kırkpınar Güreşleri Koşusu’nu H. Karataş ile İZŞAN Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

27 Mayıs Cuma akşamı, Plevne Koşusu ve Zeki Sertol koşularına ev sahipliği yapan İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda, günün ilk kupalı mücadelesi olan Tarihi Kırkpınar Güreşleri Koşusu’nu (KV-6 / DHÖW) A. Lami Karaçizmeli’nin İZŞAN (Deha - İzay / Al-Işık) isimli safkanı, jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

17. startında 9. kez aynaya ilk ulaşan safkan olan İZŞAN ayrıca, Hazım Rıza Gözlükçü Koşusu (G3) ve İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Koşusu (KV-6) galibidir.

Çim pistte 1900 metre mesafeli koşuda, 4 yaşlı 6 Arap atı birincilik için mücadele verdi. 52.500 TL birincilik ikramiyeli koşunun ikincisi Özcan Yıldırım ile bu koşuya katılan SARAYBOSNA (Özgünhan - Nevra / Tigres Light) olurken, Mehmet Kaya idaresindeki KARA TURBO (Turbo - Tomurcuk / Birader)  üçüncü, Selim Kaya ile Tarihi Kırkpınar Güreşleri Koşusu'na katılan DESPOT (Turbo - Edo / Evren I) da  koşudan dördüncü olarak ayrıldı.

Kazanan İZŞAN için müddet 2.12.20 olarak kayıtlara geçerken, farklar 1/2 Boy - 1,5 Boy - 2 Boy  şeklinde sonuçlandı.


23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN