YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! Yazarımız Adanalı 17 Eylül İzmir 1. Altılısını doğru tahmin ederek 9.793 TL KAZANDIRDI. Bizi takip etmeye ve dostlarınıza önermeye devam edin.

16 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

White Turf Koşusu'nu Furkan Yüksel ile FANTASTIC LERO Kazandı

 

1907 yılından bu yana donmuş bir gölün üzerinde gerçekleştirilen ve dünya genelinde kış turizmi için en önemli organizasyonlardan olan Grand Prix White Turf St. Moritz yarışı, bu kez İstanbul Veliefendi Hipodromu’nun ev sahipliğinde gerçekleşti.

White Turf Koşusu'nu (KV-21) Hakan Yücetürk'ün FANTASTIC LERO (Leroidesanimaux - Songthrush / Banker's Gold) isimli safkanı, jokeyi Furkan Yüksel ile kazanmayı başardı.

Birincilik ikramiyesi 52.500 TL olan koşuda, 4+ yaşlı 8 İngiliz atı start aldı. Çim pistte 1900 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşunun ikinciliğini, KRAL AMED (Luxor - Amasis / Highest Honor)  elde ederken, WON CALM (Red Bishop - Münevver Hanım / Distant Relative) ve EL PASO (Lion Heart - Lisa M / Banker's Gold) de tabelanın son iki sırasını paylaşan isimler oldular.

Kazanan FANTASTIC LERO için koşunun bitiriş derecesi 1.53.97 olurken, farklar ise 1,5 Boy - 1,5 Boy - Boyun şeklinde oluştu.