YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20 Mayıs içerikleri öğle saatlerinde eklenecektir. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

1 Haziran 2016 Çarşamba

Kurtiniadis Kurtiniadis

1 Haziran Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

WINTER GALLOP:  Son yarışında makinede kalmasına rağmen doldurarak ön tarafa geldi ve son 200lerde kazanırdaydı. Geç başladığı koşuda fazla efor sarf edince gücünü erken tüketen safkan bugün lehine şartlarda yarışacak. Uzun mesafede çok etkili olabilecek orijine sahip olan safkan bugün süratli geçebilecek koşuda sonlarda etkili sprinti ile sonuca gidebilir. İlk rakibinin son koşusunda müthiş bir performans gösteren BABBINO CARO olmasını bekliyorum. Her ne kadar bu grup kendisine ağır gelecek olsa da son yarış performansı yabana atılır cinsten değildi. Değerlendirmekte fayda görüyorum.TOMS:  Son yarışlarıyla birlikte gücünü ve kalitesini belli etmeye başlayan safkan bugün çim pistten sonra bir kez daha sentetiğe çıkıyor. Son yarışında çok kısa mesafeye rağmen etkili bir performans gösterip Dayım Benim gibi nitelikli bir safkan arkasında ikincilik elde eden isim, bugün bir alt grup diye tabir edebileceğimiz isimler ile start alacağından dolayı önde sürat yapacak isimlerin arkasında bekleme yarışı yapıp virajdan sonra başlayacağı sprinti ile koşuyu lehine çevirmeye oldukça yakın olup GÜNÜN BANKOSU olarak önereceğim isimdir.


ARTIC MAN: Bu tarz usun mesafeli çim pist koşularda çok etkili performanslar sergileyebilen safkan, son günlerin müthiş jokeyi Özcan Yıldırım ile start alacak. Altındaki atın stiline en uygun şekilde biniş sergileyebilen usta jokeyi idaresinde bugün liderliği almasını beklediğim isim eğer bunu başarabilirse rölanti tempoda tutacağı koşuyu 800 den sonra temposunu arttırıp tabiri caizse 800 metre yarışarak kazanmasını bekliyorum. Olur da bozacak bir isim çıkar liderliği alırsa bu sefer 2-3 gibi giderek koşuyu yine 800 lerde koparmaya çalışacaktır. Her iki senaryoda da çok şanslı olduğunu düşündüğüm safkan Günün Alternatif Teklerinden olacaktır. Rakipleri Şablonumdadır.


YILDIRIMBEY: Benim için Türkiye’de Mile yarışları dendi mi aklıma gelen sayılı isimlerdendir Yıldırımbey. Bu mesafede müthiş etkili performanslar sergileyebilen isim bugün yine Perfect Warrior olmayan bir grupta yeni jenerasyondan olan isimlerle yarışacak. Koşu baştan biraz süratlenirse koşuyu kazanmasını beklediğim isme en yakın rakip olarak DEDEMŞAH’ı ve FARKİN ATEŞİ'ni  öneriyorum. Verdiği aradan sonra çok diri bir şekilde pistlere dönen safkan bugünkü koşuda da etkili bir performans sergilemesini beklediğim isim olarak Yıldırımbey’e rakip önereceğim safkandır.


NALAN SULTAN: İlk koşusunda baştan adaptasyon sorunu yaşayıp, kısa mesafede viraja gerilerde girmesine rağmen düzlük üzerinde muazzam derecede ara kapatan kısrak, bugün tekrardan pistte olacak. 200 metre daha uzayan mesafenin lehine olduğunu ve gruptan bir gömlek üstün olduğunu düşündüğüm tay’ın koşuyu kazanmasını bekliyorum.  Günün Alternatif Teklerinden olacaktır. Tay yarışı olması sebebiyle rakiplerini şablonumda görebilirsiniz.


Günün en zor ayağını son ayak olarak   gördüğümden kalabalık tutulmasında fayda görüyorum. Ancak bu koşuda özellikle ARCHIPELAGOS ismine dikkat çekmek istiyorum. Kuponlarınızda mutlaka bulundurun.


ŞABLONUM

7.8.9.4.2.6.5.3
3-TOMS
4-ARTIC MAN // 3.5
7. 1.2
 3-NALAN SULTAN // 4.2.5
19.14.15.9.3.1.2.5.8.11.10.17.4// HEPSİ


19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN