YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Haziran 2016 Cuma

GanyanTime.com

10 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda DUKE OF KENT (1),SUHARRY (6) ve STEP BY STEP (2) birinciliğin güçlü adayları olup; KARA ADİL (4) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen LEMNOS (4) favorimizdir. İyi durumu ile WIRETOP (1) favorinin ciddi rakibi olup; CANLI HEDEF (2) ve GÜRMAN AĞA (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Toparlanan ile ŞAHİN TEPESİ (2) ve son koşusunu kazanan ÇAKICI EFE (1) birinciliğin güçlü adayları olup; TOROS ASLANI (5) ve MENGÜBERT (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan SAN MARINO (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde ŞOŞOLOZA (12) favorinin ciddi rakibi olup; CRAZY ISLAND (7) ve BROWN SUGAR (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile DENİZCANIM (2) ve SANTA PEKAN (6) birinciliğin güçlü adayları olup; SAN FRANCISCO (5) ve ALMORE (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen MERCANLI (5) favorimizdir. İyi durumu ile DEVKAYA (3) favorinin ciddi rakibi olup; BİÇER (2) ve DURANTAŞ (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan BABA ATLI (3) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren CANDOSTUM (1) favorinin ciddi rakibi olup; ÇIRABEY (2) ve AĞARAN (4) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

8.Koşu: Son koşusunda beğenilen FORGET ME NOT (6) favorimizdir. İyi durumu ile LADYLUX (8) favorinin ciddi rakibi olup; PEPE (2) ve KING OF TRAKYA (11) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN