YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

10 Haziran 2016 Cuma

GanyanTime.com

10 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda DUKE OF KENT (1),SUHARRY (6) ve STEP BY STEP (2) birinciliğin güçlü adayları olup; KARA ADİL (4) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen LEMNOS (4) favorimizdir. İyi durumu ile WIRETOP (1) favorinin ciddi rakibi olup; CANLI HEDEF (2) ve GÜRMAN AĞA (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Toparlanan ile ŞAHİN TEPESİ (2) ve son koşusunu kazanan ÇAKICI EFE (1) birinciliğin güçlü adayları olup; TOROS ASLANI (5) ve MENGÜBERT (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan SAN MARINO (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde ŞOŞOLOZA (12) favorinin ciddi rakibi olup; CRAZY ISLAND (7) ve BROWN SUGAR (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile DENİZCANIM (2) ve SANTA PEKAN (6) birinciliğin güçlü adayları olup; SAN FRANCISCO (5) ve ALMORE (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen MERCANLI (5) favorimizdir. İyi durumu ile DEVKAYA (3) favorinin ciddi rakibi olup; BİÇER (2) ve DURANTAŞ (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan BABA ATLI (3) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren CANDOSTUM (1) favorinin ciddi rakibi olup; ÇIRABEY (2) ve AĞARAN (4) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

8.Koşu: Son koşusunda beğenilen FORGET ME NOT (6) favorimizdir. İyi durumu ile LADYLUX (8) favorinin ciddi rakibi olup; PEPE (2) ve KING OF TRAKYA (11) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN