YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

9 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

10 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İlk koşusunu kazanan LADY DI (1) favorimizdir. İlk koşusu beğenilen DEKMAN (5) favorinin ciddi rakibi olup; TINAS FIRTINASI (6) ve PACIFIC FIRE (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: Son koşusunda dikkat çeken MAESTRO (4) ve son koşusunu kazanan KEHKEŞAN (2) birinciliğin güçlü adayları olup; TULYARBABA (3) ve IŞKINAT (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen LEVES (6) favorimizdir. İyi durumu ile GEÇİT YOK (1) favorinin ciddi rakibi olup; LION QUEEN (3) ve KARAGÜN DOSTU (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile DEFNE HANIM (4) ve PENDİK FIRTINASI (14) birinciliğin güçlü adayları olup; EYE CANDY (6) ve DAY WATER (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile AHMİN (1) ve son koşusunu kazanan İZDÜŞÜMÜ (3) birinciliğin güçlü adayları olup; ŞÜKRÜ (6) ve HIÇKIRIK (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan RAZYANA (8) favorimizdir. Son iki koşusunu kazanan EKİNER (6) favorinin ciddi rakibi olup; UÇAN (9) ve KIŞLALI (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan FAIRY FAST (8) favorimizdir. İyi durumu ile BFANCYCHANCY (1) favorinin ciddi rakibi olup; BAY ÇİFTÇİOĞLU (3) ve PRESIDENT (15) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile VENJURA (14) ve MISS SHY (9) birinciliğin güçlü adayları olup; PEACE TIME (10) ve BEAUTIFUL LIFE (1) sonraki ihtimallerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN