YENİ
Sitemizde Yazar Olmak İsteyenlerin Dikkatine! Başvuru yaparken doğru e-mail adresinizi yazdığınızdan emin olun, aksi takdirde size onay-red maillerimiz ulaşmamaktadır. Dilerseniz Facebook ve Twitter sayfalarımız üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

9 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

10 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: İlk koşusunu kazanan LADY DI (1) favorimizdir. İlk koşusu beğenilen DEKMAN (5) favorinin ciddi rakibi olup; TINAS FIRTINASI (6) ve PACIFIC FIRE (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: Son koşusunda dikkat çeken MAESTRO (4) ve son koşusunu kazanan KEHKEŞAN (2) birinciliğin güçlü adayları olup; TULYARBABA (3) ve IŞKINAT (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen LEVES (6) favorimizdir. İyi durumu ile GEÇİT YOK (1) favorinin ciddi rakibi olup; LION QUEEN (3) ve KARAGÜN DOSTU (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile DEFNE HANIM (4) ve PENDİK FIRTINASI (14) birinciliğin güçlü adayları olup; EYE CANDY (6) ve DAY WATER (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile AHMİN (1) ve son koşusunu kazanan İZDÜŞÜMÜ (3) birinciliğin güçlü adayları olup; ŞÜKRÜ (6) ve HIÇKIRIK (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan RAZYANA (8) favorimizdir. Son iki koşusunu kazanan EKİNER (6) favorinin ciddi rakibi olup; UÇAN (9) ve KIŞLALI (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan FAIRY FAST (8) favorimizdir. İyi durumu ile BFANCYCHANCY (1) favorinin ciddi rakibi olup; BAY ÇİFTÇİOĞLU (3) ve PRESIDENT (15) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile VENJURA (14) ve MISS SHY (9) birinciliğin güçlü adayları olup; PEACE TIME (10) ve BEAUTIFUL LIFE (1) sonraki ihtimallerdir.