YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

10 Haziran 2016 Cuma

Kurtiniadis Kurtiniadis

10 Haziran Kurtiniadis İZMİR - İSTANBUL Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba sevgili dostlar. Bugün iki tahminimi birlikte erken saatlerde vermeyi uygun gördüm. Yine biz kendi bildiğimiz gibi çalıştık dersimizi. Gerisi safkanların tırnaklarında. İnşallah isabetli tahminlerimizle faydalı olabiliriz.

Herkese şimdiden bol şanslar dilerim.

İZMİR TAHMİNLERİM

DOMDOM: Tam bir kaba kum pist atı olduğu aşikar. Dişine göre grup yakaladığında etkili düzlük sprinti ile sonuca gitmeyi başarabiliyor. Son yarışında çok talihsiz bir şekilde binicisi devrilen ismin koşusu kesinlikle ölçü değil. Bugün için biraz uzayan mesafede önde tempoyu yükseltecek çok isim olması sebebiyle düzlük sprintini her metreye yayarak koşuyu kazanmasını bekliyorum. GÜNÜN BANKOSUDUR...


BARBIE BABY: Verdiği aradan sonra gördüğü her koşu sonrasında formunu biraz daha yükselten isim son yarışında çok iyi bir görüntü verdi. Bakmayın 8.olduğuna. Birinci ile arasında 1 saniye fark olması ve son 100 de enseye basması da cabası. Ben o yarışındaki görüntüsünü gayet güzel buldum ki Mustafa Çiçek'in menajeri de öyle görmüş olacak ki bu safkana deklare etmiş. Ben yarın için çok farklı bir performans sergilemesini bekliyorum. Favorimdir.


ŞÜKRÜ: Orijin potansiyeli bakımından çok güçlü bir pedigriye sahip olan tay ilk yarışında kendini bilmez jokeyi tarafından katledildi. Daha koşuya başlar başlamaz 100 metre  içerisinde kırbaçlanmaya başlayan safkan 4 adet koşu içinde 3 adet düzlük üzerinde 7 adet olmak üzere 14 tane kırbaç darbesi aldı. İlk kez koşan bir taya bu kadar eziyeti ancak kendini bilmez bir jokey yapabilirdi. Mahsun da bunu ispatladığı için kendisini bir kez daha tebrik ederim. Velhasıl ilk yarışında bilinçsizce sürülmesine ve eziyet çekmesine rağmen yine de mücadele içinde olan ismin, bugün Kadir'in biraz daha etkili binişi ile koşuyu kazanabileceğine inanıyorum. Favorimdir.


EKİNER: Son yarışında her ne kadar bir alt grupta da koşmuş olursa olsun, koşudaki görüntüsü, müthiş sprinti, bir anda vitesi yükseltmesi ve 1.30,87'lik derecesi aynı pist ve mesafede rekoru elinde tutan Cankardeşler'in 1.29,58 derecesine yakın olması safkanın formunu gözler önüne sermekte. Bugün de önde müthiş bir sürate girecek olan koşuda düzlük üzerinde iyi bir yer tutacak olan safkanın 300 den sonra başlayacağı sprinti ile sonuca gidebileceğine inanıyorum. Alternatif Tek Adayımdır. 


DEMİRTÜTÜN/GUNPOWDER: Ekürilerin ikisi de takibimde olan isimler. Özellikle Demirtütün aradan sonra koşmuş olduğu her yarışında formunu ve yarış kondüsyonunu yukarı taşıyacak potansiyelde oluşu sebebiyle her zaman dikkat ettiğim bir safkan. Her ne kadar tabela dışında kalmış olsa da koşu dereceleri çok kötü olmadığından dolayı formunun iyi olduğunu düşünüyorum. Keza ekürisi de aynı şekilde. Ben ekürilerin daha hazır girecekleri bu koşuda çok etkili yarışacaklarına inanıyorum. Favorim ekürilerdir.


KHALESSİ: Orijin bakımından müthiş bir potansiyel barındıran kısrak  ilk yarışında hiç sıkıştırılmadan bir koşu gördü. Koşunun son 200 metresinde enseye basmasına rağmen genel görüntü itibariyle iyiydi. Bugün için koşu görme avantajı yanında idmanlarında da gelişen bir forma sahip olduğundan dolayı son ayakta can yakabileceğine inanıyorum. Favorimdir.


İZMİR ŞABLONUM4-DOMDOM
1.3.6.16.15.9.7
6.1
6-EKİNER // 9.3.2.8
4.3.1.9.8.12
5.2 // 14.1.3


İSTANBUL TAHMİNLERİMMENGÜBERT: Sürekli üst gruplarda şansını denediğinden dolayı gerçek gücünü bir türlü yansıtamadığını düşündüğüm safkan bugün dişine göre bir grupta start alacak. Starla birlikte yarışı ön grup içerisinde takip etmesini beklediğim isim etkili bir koşu sergileyecektir. Favorimdir.SHANDA: Çok az sayıda start almış olmasına rağmen etkili performans gösteren kısrak bugün artan yarış tecrübesinin yanında uyumlu binicisi idaresinde denk bir grupta start alacak. Mesafeye olan yatkınlığıyla uygun rakipleri yanında güzel bir performans sergilemesi muhtemel olan isim favorimdir.KİM: Anne kan hattında şampiyon Suzi Gold kanı taşımasının yanında çok sınıf isimlere annelik ve babalık yapmış, yarış yaşamı iyi ismleri piste kazandırmış bir kan hattı var. İdman pistinde de çok iyi görüntüsüyle dikkatimi çeken isim yarın ilk startını kazanmaya oldukça yakın olup Favorimdir.DURANTAŞ: Geçen sezon çok etkili yarışlar yapan güçlü isim Kış sezonunu dinlenerek geçirmiş olması sebebiyle bu koşuya dinç bir şekilde katılacak. Önde yarışı süratlendirecek çok sayıda isim olması sebebiyle, startta çok oyalanmadığı takdirde düzlük üzerinde dinçliğinin de verdiği etkiyle güzel bir sprint gerçekleştirebileceğinden oldukça müsait rakiplerini geride bırakıp kazanmasını bekliyorum. Favorimdir.CANDOSTUM: Önde yalnız kaçtığı her yarışta koşuya yüksek tempo vermesine rağmen hiçbir şekilde mücadeleden kopmayan bir isim. Mustafa Manav'la uyumu da müthiş. Bugün yine startla birlikte koşuya yüksek tempo vermesi olası isim kendisine yapılacak preslerden fazla etkilenmeyeceğinden dolayı düzlüğe yine kendi temposunda kolay bir şekilde çıkacaktır. Yeterli kuvvet ve dirençle düzlüğe çıkarsa kazanması muhtemel isim favorimdir.GRAVESEND: Son koşmuş  olduğu koşusunu kesinlikle ölçü almıyorum. Koşuda gereksiz şekilde öndeki tempoya dahil olunca düzlük üzerinde sprint atacak enerjisi kalmadı. Daha önceki koşularında olduğu gibi biraz gerilerdetakip edip enerjisini düzlüğe saklamış olsaydı daha farklı sonuç alması olasıydı. Bugün benim gördüğümü kendi antrenörünün de gördüğünü ümit ederek, önde seri isimlerin koşuyu süratlendirmesi muhtemel olan koşuda, düzlük üzerinde herhangi bir trafik sorunu yaşamadığı takdirde kendisi için ideal sprint yarışlarını yapabileceği mesafesinde etkili ataklarıyla sonuca gideceğini düşünüyorum ve GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum.İSTANBUL ŞABLONUM

4.2.6.1.7.3

9.7.6.3.1.2.12.13.11
3.2.4.6
4.5.2.7
1.7.6.5.3.2.4
4-GRAVESEND


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN