GanyanTime.com
YENİ

10 Haziran 2016 Cuma

Secreteriat

10 Haziran Secreteriat İSTANBUL Tahmin ve Analizleri

 

Merhaba Sevgili Dostlarım. Bugün İstanbul'da hayli zor bir program var. Tahminlerim ;

1.AYAK : Apranti kardeşlerimizin atlara bineceği bu yarışta, ben ilk şansı İzmir de güzel yarışlar koşan Ö.Gönültaş idaresinde kendi çalışmalarını yaptıran 2-ŞAHİNTEPESİ ne vereceğim. Rakipleri ise 104 gün arası olmasına rağmen çalışmalarında dereceli işler yapan 5-TOROS ASLANI, istikrarlı yarışları olan 4-MENGÜBERT ve formu son zamanlarda kötü görünsede bu yarış ile şeytanın bacağına kıracağına inandığım 6-İLGİLGE yi yazacağım.

2.AYAK : HAND.14 Dişi yarışa fazla at yazmakta yarar var. Kuponumda Sırasıyla 7 - 6 - 1 - 9 - 12 - 5 ayırmadan yazacağım.

3.AYAK : Dişi İngilizlerin maiden mücadelesinde İlkaan gibi ayağına çabuk safkanın anne kardeşi olan 2-DENİZCANIM ve Son yarışını beğendiğim Akın Sözen in tekrar bindiği 6-SANTA PEKAN eşit şansta görüyorum.

4.AYAK : Baktığım zaman Durantaş ın arası olmasa bu grubu rahat geçer deyip tek atacaktım. Fakat 226 gün aradan sonra 2.200 gibi uzun mesafeye çıkacak olması onun için zor bir koşu olacağının işareti olacaktır. Bugün ben tek tercihimi A.Çelik in tercih ettiği, bu mesafelerde her zaman başarılı koşan 5-MERCANLI dan yana kullanacağım.

5.AYAK : Vasat atların bir araya geldiği bu uzun mesafe koşuda 1-CANDOSTUM önde tempo yaparak yarışı bitirmeye çalışacaktır. Fazla sıkıştırılmadığı sürece yarışı kazanma gücü olup favorim olacaktır. Rakipleri uzun mesafede M.Kaya ile güzel bir yarış kazanan 3-BABA ATLI ve kilo avantajı olan 7-NEVCİHAN dan koşunun tatlı sürprizi gelebilir, dikkat...

6.AYAK : Önceki yarışında sevdiği çim pistte geri dönen tabelanın son basamağına asılan 8-LADYLUX benim favorim olacaktır. Rakipleri Ö.Yıldırım faktörü ile şanslı gördüğüm 6-FORGET ME NOT, son yarışını ölçü almadığımız 4-GRAVESEND, önceki yarışında yol bulma sıkıntısı yaşayan 12-ATEN GOLD, İstanbul Çiminde başarılı koşan 11-KING OF TRAKYA yı yazıp rahat bir yarış izleyeceğim.

Bol Şanslar...