YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

11 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

11 Haziran Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BATUTAY (2) ve WHITE CREST (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TİBO (3) en yakın takipçileri olacaktır.ALISA (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

2.Koşu: Artan formuyla CAN EMİNEM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MY NERİS (5) en yakın takipçisi olacaktır.MARAKUJA (4) ve SON YILDIZ (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla AKSOYAK (5-3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AZAT KUŞU (2) ciddi rakibi olacaktır.DİLŞEKER (4) ve İZZETAĞA (14) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki HIZ PERİSİ (3) ve CESİKA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÜLLÜGÜL (2) en yakın takipçileri olacaktır.HAYALET SÜVARİ (4) sürpriz şans 
verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla SECRET SON (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SABRİ BABA (1) ciddi rakibi olacaktır.BABA MEHEY (2) ve SERBEYHAN (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki KADİREFE (2) ve YARIŞ RÜZGARI (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EFEZADE (5) en yakın takipçileri olacaktır.İZPEK (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Formda olan KAFKAS KRALI (2-12) koşudaki favori isimdir.ANILKAYA (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GÜLEN EFE (1) ve SIRA DAĞLAR (3) sonraki ihtimallerdir.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN