YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

11 Haziran Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BATUTAY (2) ve WHITE CREST (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TİBO (3) en yakın takipçileri olacaktır.ALISA (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

2.Koşu: Artan formuyla CAN EMİNEM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MY NERİS (5) en yakın takipçisi olacaktır.MARAKUJA (4) ve SON YILDIZ (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla AKSOYAK (5-3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AZAT KUŞU (2) ciddi rakibi olacaktır.DİLŞEKER (4) ve İZZETAĞA (14) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki HIZ PERİSİ (3) ve CESİKA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÜLLÜGÜL (2) en yakın takipçileri olacaktır.HAYALET SÜVARİ (4) sürpriz şans 
verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla SECRET SON (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SABRİ BABA (1) ciddi rakibi olacaktır.BABA MEHEY (2) ve SERBEYHAN (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki KADİREFE (2) ve YARIŞ RÜZGARI (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EFEZADE (5) en yakın takipçileri olacaktır.İZPEK (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Formda olan KAFKAS KRALI (2-12) koşudaki favori isimdir.ANILKAYA (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GÜLEN EFE (1) ve SIRA DAĞLAR (3) sonraki ihtimallerdir.


20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN