YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

10 Haziran 2016 Cuma

GanyanTime.com

11 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ALTIN SEVDA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ÖZLENEN GÜL (6) en yakın takipçisi olacaktır.PELENİNKIZI (7) ve STRES TOPU (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla GÖLCÜK ASLANI (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SONYAĞMUR (1) ciddi rakibi olacaktır.HASANŞAH (2) ve OĞULSEFA (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki KADHAN (6) ve TARIKHAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ASARLI (2) ciddi rakipleri olacaktır.ALTUNSARAY (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan İMKANSIZIM (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.BİRKASIM (3) en yakın takipçisi olacaktır.SULTANHAN (10) ve AKANHAN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki HERGELE (1) ve COŞANMERİÇ (10) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BÜYÜK BEREN (9) ciddi rakipleri olacaktır.ÖZÜMTATAR (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla LIFETIME (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DESTINO (10) ciddi rakibi olacaktır.OCEAN SERAPH (1) ve AURA QUEEN (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Artan formuyla LAGUARDIA (6) ve DISTANT RISING (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MY HEART (5) ciddi rakipleri olacaktır.RÜZGAR ETO (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan FALEZ (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BURCUTAY (2) en yakın takipçisi olacaktır.SIR PERDESİ (8) ve ATAKAN YELİ (1) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Formda olan MISS ELENI (3) koşudaki favori isimdir.ÇAĞLAÇAĞLA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MELIORA (7-11) ve TANGO WINNER (8) sonraki ihtimallerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN