YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

10 Haziran 2016 Cuma

GanyanTime.com

11 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ALTIN SEVDA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ÖZLENEN GÜL (6) en yakın takipçisi olacaktır.PELENİNKIZI (7) ve STRES TOPU (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla GÖLCÜK ASLANI (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SONYAĞMUR (1) ciddi rakibi olacaktır.HASANŞAH (2) ve OĞULSEFA (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki KADHAN (6) ve TARIKHAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ASARLI (2) ciddi rakipleri olacaktır.ALTUNSARAY (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan İMKANSIZIM (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.BİRKASIM (3) en yakın takipçisi olacaktır.SULTANHAN (10) ve AKANHAN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki HERGELE (1) ve COŞANMERİÇ (10) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BÜYÜK BEREN (9) ciddi rakipleri olacaktır.ÖZÜMTATAR (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla LIFETIME (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DESTINO (10) ciddi rakibi olacaktır.OCEAN SERAPH (1) ve AURA QUEEN (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Artan formuyla LAGUARDIA (6) ve DISTANT RISING (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MY HEART (5) ciddi rakipleri olacaktır.RÜZGAR ETO (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan FALEZ (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BURCUTAY (2) en yakın takipçisi olacaktır.SIR PERDESİ (8) ve ATAKAN YELİ (1) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Formda olan MISS ELENI (3) koşudaki favori isimdir.ÇAĞLAÇAĞLA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MELIORA (7-11) ve TANGO WINNER (8) sonraki ihtimallerdir.


21.11 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN