YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

12 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Etkili koşuları ile IRON CLAD (4) ve sevdiği mesafede WON CALM (2) birinciliğin güçlü adayları olup; KRAL AMED (1) ve REDENTOR (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen EXCHANGER (2) favorimizdir. İyi durumu ile UNCLE MEVLÜT (3) favorinin ciddi rakibi olup; WIN FOR ME (5) ve CESUR (1) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Yedili ganyanın ilk ayağında ELANİLİM (3),TEMİZKAAN (5) ve GÜZELKAYA (1-4) birinciliğin güçlü adayları olup; YEDİİKLİM (6) koşunun sürpriz ismidir.

4.Koşu: Hazırlıklarında dikkat çeken KURTÇABEY ve SELDANINOĞLU ile tam kardeş olan ALPTUĞHAN (3) favorimizdir. Usta jokeyi ile NURGÜCÜ (8) favorinin ciddi rakibi olup; AĞRI DAĞI FIRTINASI (1) ve KINALI KUZU (11) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen PEPPERONI (1) favorimizdir. İyi durumu ile GALLOP TO WEST (4) favorinin ciddi rakibi olup; CHICAGO (2) ve MAKEDONYA (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son üç koşusunu kazanan SAADIN GÜCÜ (7) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; ÇİFTÇİHAN (4),ÜNALAMCA (8) ve AÇIK DENİZ (1) hata kollayacak safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunda beğenilen HEIWA IWA (2) favorimizdir. İyi durumu ile JUNIOR PIANIST (1) favorinin ciddi rakibi olup; GASPERINI (5-8) ve CİVANHAN (9) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

8.Koşu: Son koşularını kazanan KARAÜZÜM (3-8) ve MERİH (4) birinciliğin güçlü adayları olup; ULUER (10) ve TRAKYA ATEŞ (9) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Şartlı 1 koşuda iyi hazırlıkları ile ile TAHACAN (8) ve KAFKASLIEFSANESİ (4) birinciliğin güçlü adayları olup; ORDİNARYUS (7) ve AYAZER (1) sonraki ihtimallerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN