YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

11 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

12 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Etkili koşuları ile IRON CLAD (4) ve sevdiği mesafede WON CALM (2) birinciliğin güçlü adayları olup; KRAL AMED (1) ve REDENTOR (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen EXCHANGER (2) favorimizdir. İyi durumu ile UNCLE MEVLÜT (3) favorinin ciddi rakibi olup; WIN FOR ME (5) ve CESUR (1) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Yedili ganyanın ilk ayağında ELANİLİM (3),TEMİZKAAN (5) ve GÜZELKAYA (1-4) birinciliğin güçlü adayları olup; YEDİİKLİM (6) koşunun sürpriz ismidir.

4.Koşu: Hazırlıklarında dikkat çeken KURTÇABEY ve SELDANINOĞLU ile tam kardeş olan ALPTUĞHAN (3) favorimizdir. Usta jokeyi ile NURGÜCÜ (8) favorinin ciddi rakibi olup; AĞRI DAĞI FIRTINASI (1) ve KINALI KUZU (11) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen PEPPERONI (1) favorimizdir. İyi durumu ile GALLOP TO WEST (4) favorinin ciddi rakibi olup; CHICAGO (2) ve MAKEDONYA (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son üç koşusunu kazanan SAADIN GÜCÜ (7) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; ÇİFTÇİHAN (4),ÜNALAMCA (8) ve AÇIK DENİZ (1) hata kollayacak safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunda beğenilen HEIWA IWA (2) favorimizdir. İyi durumu ile JUNIOR PIANIST (1) favorinin ciddi rakibi olup; GASPERINI (5-8) ve CİVANHAN (9) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

8.Koşu: Son koşularını kazanan KARAÜZÜM (3-8) ve MERİH (4) birinciliğin güçlü adayları olup; ULUER (10) ve TRAKYA ATEŞ (9) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Şartlı 1 koşuda iyi hazırlıkları ile ile TAHACAN (8) ve KAFKASLIEFSANESİ (4) birinciliğin güçlü adayları olup; ORDİNARYUS (7) ve AYAZER (1) sonraki ihtimallerdir.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN