YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Haziran 2016 Pazar

GanyanTime.com

12 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunda beğenilen GÖRKEMBEY (2) favorimizdir. Son koşusunu kazanan ALTINKILIÇ (1) favorinin ciddi rakibi olup; BİLGİNİNOĞLU (3) ve DÜŞÜMDEKİ (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Etkili koşuları ile ÇARÇIRA (4) ve son koşusunu kazanan OFSAYT (2) birinciliğin güçlü adayları olup; TÜRÜTCAN (9) ve KÜÇÜK MATRA (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen AYLİŞKO (3) favorimizdir. Kum pistte yaptığı son iki koşusunu kazanan TROPICAL STORM (7) favorinin ciddi rakibi olup; POUR TOI (1) ve PARAMOUR (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan TANZER (10) favorimizdir. İdeal mesafesinde MATMAZEL ÇİKOLATA (6) favorinin ciddi rakibi olup; WHITESOX (14) ve OCIUS (1) hata affetmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile TURBONUN OĞLU (7) ve ÇAHAN (3-2) birinciliğin güçlü adayları olup; NİŞANLI KIZ (12) ve AKSEKİ FIRTINASI (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Etkili koşuları ile KANATORYA (3) ve son koşusunda beğenilen ÇARINOĞLU (1) birinciliğin güçlü adayları olup; DİDİ KOÇİ (2) ve FLY SO FREE (4) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile MERTHAN (8) ve NESLİMEHİR (11) birinciliğin güçlü adayları olup; KRALİÇEM (10) ve SAPANCALI KIR KIZ (12) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Toparlanan GÖKALTAY (6), kum pistte etkili koşan LALUŞ (9), formda jokeyi ile NURTOPU (7) ve son koşusunu kazanan CANIM MİRA (1) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN