YENİ

12 Haziran 2016 Pazar

GanyanTime.com

12 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Son koşusunda beğenilen GÖRKEMBEY (2) favorimizdir. Son koşusunu kazanan ALTINKILIÇ (1) favorinin ciddi rakibi olup; BİLGİNİNOĞLU (3) ve DÜŞÜMDEKİ (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Etkili koşuları ile ÇARÇIRA (4) ve son koşusunu kazanan OFSAYT (2) birinciliğin güçlü adayları olup; TÜRÜTCAN (9) ve KÜÇÜK MATRA (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen AYLİŞKO (3) favorimizdir. Kum pistte yaptığı son iki koşusunu kazanan TROPICAL STORM (7) favorinin ciddi rakibi olup; POUR TOI (1) ve PARAMOUR (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan TANZER (10) favorimizdir. İdeal mesafesinde MATMAZEL ÇİKOLATA (6) favorinin ciddi rakibi olup; WHITESOX (14) ve OCIUS (1) hata affetmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile TURBONUN OĞLU (7) ve ÇAHAN (3-2) birinciliğin güçlü adayları olup; NİŞANLI KIZ (12) ve AKSEKİ FIRTINASI (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Etkili koşuları ile KANATORYA (3) ve son koşusunda beğenilen ÇARINOĞLU (1) birinciliğin güçlü adayları olup; DİDİ KOÇİ (2) ve FLY SO FREE (4) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile MERTHAN (8) ve NESLİMEHİR (11) birinciliğin güçlü adayları olup; KRALİÇEM (10) ve SAPANCALI KIR KIZ (12) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Toparlanan GÖKALTAY (6), kum pistte etkili koşan LALUŞ (9), formda jokeyi ile NURTOPU (7) ve son koşusunu kazanan CANIM MİRA (1) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.