YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

12 Haziran 2016 Pazar

GanyanTime.com

12 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunda beğenilen GÖRKEMBEY (2) favorimizdir. Son koşusunu kazanan ALTINKILIÇ (1) favorinin ciddi rakibi olup; BİLGİNİNOĞLU (3) ve DÜŞÜMDEKİ (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Etkili koşuları ile ÇARÇIRA (4) ve son koşusunu kazanan OFSAYT (2) birinciliğin güçlü adayları olup; TÜRÜTCAN (9) ve KÜÇÜK MATRA (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen AYLİŞKO (3) favorimizdir. Kum pistte yaptığı son iki koşusunu kazanan TROPICAL STORM (7) favorinin ciddi rakibi olup; POUR TOI (1) ve PARAMOUR (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan TANZER (10) favorimizdir. İdeal mesafesinde MATMAZEL ÇİKOLATA (6) favorinin ciddi rakibi olup; WHITESOX (14) ve OCIUS (1) hata affetmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile TURBONUN OĞLU (7) ve ÇAHAN (3-2) birinciliğin güçlü adayları olup; NİŞANLI KIZ (12) ve AKSEKİ FIRTINASI (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Etkili koşuları ile KANATORYA (3) ve son koşusunda beğenilen ÇARINOĞLU (1) birinciliğin güçlü adayları olup; DİDİ KOÇİ (2) ve FLY SO FREE (4) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile MERTHAN (8) ve NESLİMEHİR (11) birinciliğin güçlü adayları olup; KRALİÇEM (10) ve SAPANCALI KIR KIZ (12) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Toparlanan GÖKALTAY (6), kum pistte etkili koşan LALUŞ (9), formda jokeyi ile NURTOPU (7) ve son koşusunu kazanan CANIM MİRA (1) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN