YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Haziran 2016 Pazar

Kurtiniadis

12 Haziran Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

REDENTOR: Fiziki yapısı ve koşu stili olarak çok beğendiğim bir safkan olmakla beraber lehine şartları bulduğunda çok etkili performanslar sergileyebilen bir isim. Bugün de önde yarışı süratlendirecek isimlerin çokluğu sebebiyle temponun biraz yüksek seyredeceği aşikar. Koşuyu gerilerde takip etmesini beklediğim safkan viraja yakın artıracağı temposuyla düzlüğe çıkacaktır. En sevdiği yerden, bariyer dibini alarak çıktığı düzlüğe her zamanki gibi ağır görünen ancak çok güçlü sprinti ile sonuca gitmeye oldukça yakın gördüğüm isim ciddi rakiplerine oranla bomboş sikletiyle yarışacağından dolayı koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir Güne tek ile başlamak isteyenlerin tercihi olabilir. Günün Ganyanı oyununu da değerlendirebilirsiniz. Alternatif tek adayım olup bariz favorimdir.


WIN FOR ME: Gruptaki safkanlara baktığımızda önde birbirini bitirecek sayıda tempo yapacak isimler olduğunu görmekte zorlanmıyoruz. Startla birlikte çok sert başlaması muhtemel olan yarışta işin düzlük sprintine kalacağı aşikar. Bu safkan bir yarış önce Gazi favorilerinden Temsil'in kazandığı koşuda birbuçuk saniye gerisinde kalmış olmasına rağmen düzlük boyunca Saten isimli safkanın tamponlarına maruz kaldığından dolayı etkili sprintini bir türlü gerçekleştiremedi. Bugün oluşan şartlar dahilinde, süratli yarışta düzlüğe iyi bir yer tutarak çıkacak olursa, düzlük üzerinde gerçekleştireceği sert sprinti ile koşuyu kazanması muhtemel isimdir. Alternatif tek adayım olup favorimdir.


TEMİZKAAN: Koşmuş olduğu yarışlarındaki neticelerinden oluşan totosuna aldırmadığım isimlerden. Sürekli iyi gruplarda KV ve Grup yarışlarda şansını denemek zorunda bırakılan safkan bu zorlama neticesinde istediği veyahut hak ettiği sonuçları bir türlü alamayan isimlerden. Koştuğu sert gruplardaki yarışlarından sonra bugün nihayet kazanabileceği bir yarış seçilmiş durumda. En yakın rakibi Elanilim'e nazaran mesafeyi daha iyi tutabileceğine inandığım isim yetenekli aprantisi Mehmet Keskin idaresinde yarışacak. Ön tarafta gidecek olan safkanların Elanilim'i yıpratacağını düşünüyorum. Bu sebeptendir ki düzlüğe kolay tempoda çıkmasını beklediğim isim, mesafe avantajıyla bir şekilde Elanilim'e hakim olup kazanmasını beklediğim isimdir. Birinci Altılı Ganyan oyunları, yedili ganyan ve yedili plase oyunları için BANKO önereceğim isim olacaktır. 


ALPTUĞHAN: Yeni koşacak olan taylar arasında, orijin, hazırlık ve güç olarak ön planda tuttuğum tay Alptuğhan'dır. Kurtçabey gibi bir isimle tam kardeş olmasının yanında İdman pistinde ağabeyi Baydarşah ile yaptığı çalışmasında çok rahat şekilde hakim olup fark yapması da ne denli bir kaliteye sahip olduğunun göstergesidir. İlk yarışı olması sebebiyle herhangi bir aksilik yaşamadığı takdirde ( startta oyalanma, kapanma vs.) koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir. Net Favorimdir.  (İkinci altılı ganyan oyunları için alternatif tek adayımdır.)


KUBANGO: Günün en zor koşularından birinde start alacak olan safkan Kubango. Maiden yarışını kazandıktan sonra üst gruplarda şansını deneyen isim sert rakiplere çarpıldı. Çim pistte koştuğu yarışlarını ölçü almadığım isim, sentetikte gücü nispetinde başarılı sonuçlar aldığı koşularıyla hafızamda yer etmişti. Verdiği iki aylık aranın ardından kısa mesafede bir yarış gören safkan tekrardan uzun mesafeye çıkacak. Uzuna olan yatkınlığı ve gördüğü koşunun ardından idmanlarına da ciddiyet kazandırıp bu koşuya hazırlanması sebebiyle bugün için geri planda değerlendirilmesini beklediğim isim benim Favorimdir. Tehlikeli bir koşu olduğundan dolayı kalabalık tutmakta fayda görüyorum.


SAADIN GÜCÜ: Koşmuş olduğu yarışlarında gücünü ispat eden tay, son yarışı ile birlikte de bu grupların atı olmadığını kanıtladı. Düzlüğe çıkıldığında çok kolay tempoda kazanırda olan safkan düzlükte Karataş'ın hadi dediği yerde sadece bir kırbaç darbesiyle ( tüm yarış boyunca aldığı tek kırbaç darbesidir) bir anda vitesi yükseltip arkadaki isimleri çok kolay şekilde ayırıp kolay ve farklı bir galibiyet elde etti. Bu yarışını da aynı şekilde kazanmasını ve yoluna daha iyi gruplarda, daha ciddi ve sert rakiplerle devam etmesini bekliyorum. GÜNÜN EN SAĞLAM BANKOSUDUR.  


1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM (Şablonun Tamamı 56,70 TL)

7-REDENTOR  // 8.4.1.2
5-WIN FOR ME  // 2.3
5-TEMİZKAAN
3-ALPTUĞHAN // 1.2.8.9.11.7
7-KUBANGO //5.10.8.1.2.4.3.6
7-SAADIN GÜCÜ


JUNIOR PIANIST: Grupta yarışacak olan atların yarısı önde kaçmayı seven tempo yükseltecek isimlerden oluşuyor. Bu şartlar altında favori çıkması muhtemel Heiwa ıwa'nın mesafeden dolayı sert tempo yapıp bitiremeyeceğini düşünüyorum. Senaryoyu böyle yazınca ilk çıkış kapım Junior Pianist oluyor. Gruba baktığımızda sorunlu atlar, zayıf ve formsuz atlardan oluştuğunu görüyoruz. Favori olan safkanın da mesafe dezavantajı yaşayabileceğine inandığımdan dolayı, verdiği uzun aradan sonra Kocaeli pistinde gördüğü yarışların ardından formunu yükselten safkanın çim pist performansı da azımsanmayacak derecede iyidir. Önde oluşabilecek sert tempo sebebiyle yarış işin sprinte kalması doğal sonuç olacağından dolayı, yarış içerisinde sürekli teşvik isteyen Junior Pianist'i aprantisi Ediz Arslan teşvikleriyle mental olarak yarışın içerisinde tutabilirse düzlük üzerinde etkili sprinti ile koşuyu kazanabileceğini düşünüyorum. Net Favorimdir.


BUZKAYA: Lehine şartları bulduğunda rakip tanımayacak şekilde etkili koşabilen bir isim Buzkaya. Önde boş kaldığı her yarışında kilo, mesafe, rakip farketmeden kendi temposunda yarış yapıp kazanma başarısı gösteren isim bugün de aynı şekilde bir koşu yakalamış durumda. 1 kulvardan yarışa başlayacak olan safkan startla birlikte öne gelip yiyeceği baskıya aldırış etmeden kendi temposunu rakiplerine kabul ettirecektir. Düzlükte geriden erken bir hamle gelmediği takdirde 1-2 boy avans alarak son 300'lere gelebilirse kendisini kazanırda görmemiz kaçınılmaz olup Net favorimdir.


KIRBULUT: Satış bedeli 450.000 TL olan safkan Baba Mevlüt ile tam kardeş. Senenin pahalı taylarından olmasının yanında idman pistinde çok iyi görüntü veren isim son galobunu yaptıran jokeyi Uğur Polat idaresinde yarışacak. Grup içerisinde en hazır isimlerden olmasından dolayı da ilk yarışını kazanabileceğine inanıyorum. Alternatif Tek Adayımdır. Rakipleri Şablonumdadır.


(Son ayağa 4-KAFKASLI EFSANESİ yerine Sehven 7 Yazılmış olup düzeltme yapılmıştır. Saat:03.47)

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM    ( Şablonun Tamamı 238,14 TL)


3-ALPTUĞHAN // 1.2
7-KUBANGO //5.10.8.1.2.4
7-SAADIN GÜCÜ
1-JUNIOR PIANIST // 9.7.8.2.4.3
2-BUZKAYA //4.5.3.11.6.10.1.9
5-KIRBULUT // 4.8


Herkese Bol Şanslar Diliyorum.
Yazdığınız at ganyan olsun...


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN