YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! İDMAN PİSTİ TAHMİNLERİ, TÜRKİYE GENELİ PUANLARINA GÖRE TAHMİNLER, HANDİKAP VE BÜLTEN PUANLARINA GÖRE ŞABLONLARIN HEPSİ "KARMA TAHMİNLER VE ŞABLONLAR" SAYFASINDA YER ALMAKTADIR.

13 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

13 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda FLO JO (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AMBERİM (1) ciddi rakibi olacaktır.AUTUMN PEARL (7) ve MY DAUGHTER (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla BLUE POWER (5) ve DECOLTE (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BEAUGAZON (10) ciddi rakipleri olacaktır.PETERSBURG (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

3.Koşu: İyi durumdaki KRALINADAMI (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.KERİMBABA (2) en yakın takipçisi olacaktır.BİRÜMİT (3-1) ve UÇANDAĞ (7-5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan SİNKIZI (5) koşudaki favori isimdir.WOLF SON (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HARDY KHAN (3) ve PRENSES TORUN (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla KIZIMESRA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PEXUSS (3) en yakın takipçisi olacaktır.AKASYA (2) ve ŞÖLENİM (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: İyi durumdaki BÜRKAN (4-11) ve ONURLUCAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.FENERLİCAN (7-9) ciddi rakipleri olacaktır.EDEBEY (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.


23.11 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN