YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

13 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

13 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda FLO JO (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AMBERİM (1) ciddi rakibi olacaktır.AUTUMN PEARL (7) ve MY DAUGHTER (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla BLUE POWER (5) ve DECOLTE (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BEAUGAZON (10) ciddi rakipleri olacaktır.PETERSBURG (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

3.Koşu: İyi durumdaki KRALINADAMI (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.KERİMBABA (2) en yakın takipçisi olacaktır.BİRÜMİT (3-1) ve UÇANDAĞ (7-5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan SİNKIZI (5) koşudaki favori isimdir.WOLF SON (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HARDY KHAN (3) ve PRENSES TORUN (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla KIZIMESRA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PEXUSS (3) en yakın takipçisi olacaktır.AKASYA (2) ve ŞÖLENİM (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: İyi durumdaki BÜRKAN (4-11) ve ONURLUCAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.FENERLİCAN (7-9) ciddi rakipleri olacaktır.EDEBEY (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN