GanyanTime.com
YENİ

13 Haziran 2016 Pazartesi

SERCAN çancı

13 Haziran Kurtiniadis ADANA Tahminleri

 

VİCDANSIZ: Uzun süredir takibimde olan isim bugün nispeten daha uygun rakipler arasında değişen jokey avantajı ile start alacağından dolayı lehine şartlarda koşuyu kazanmaya oldukça yakındır.

SAHALARIN EFESİ: Yükselen form durumu ile yarışacak olan isim idman pistinde de etkili görüntü sergiliyor. Jokeyinin de kendisini tercihlemesiyle kazanma şansı yüksek isimdir.


OLIMPIC HERO: Bu tarz kısa mesafeli kum pist yarışlarında etkili olsa da geçmiş dönem çim pist performansı da dikkate alınabilecek cinsten olduğundan dolayı koşuda çok şanslı konumdadır.

DEMRE: Hayatı boyunca en iyi koştuğu pist ve mesafelerden biri olan koşuda, jokey avantajının yanında uygun rakipleriyle de yarışacağından dolayı, süratli gidecek yarışı sonlardaki etkili sprinti ile kazanmaya oldukça yakındır.Jokeyi Dilşankızı yerine Demre Tercihinden dolayı daha şanslı olduğuna inandığım kısrağı BANKO olarak öneriyorum.

PARTY LOVER: Daha üst gruplarda bile etkili performanslar sergileyen başarılı kısrak, bu tarz rakipler arasında katılacağı her türlü koşuda favori olmayı hak edecek performansa sahip bir isimdir. Bugünkü rakiplerinden de üstün olduğuna inandığım safkan koşuyu kaznamaya oldukça yakındır.


SONTANIK-VENOMANCER-GÖKNİL: Üç eküri de son yarışlarıyla birlikte bir kıpırdanma içerisine giren isimler. İdman durumları çok iyi olmasının yanında artan koşu tecrübeleriyle de kendilerine şans yaratabilecekleri grupta favorim olarak öneriyorum.


ŞABLONUM

5.1.10.7.2.3.4.8.9
13.7.6.2.10.4.11.12
3.4.5.6
4-DEMRE
3.9.2
11.2.3.6


HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM.