YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

13 Haziran 2016 Pazartesi

Secreteriat

13 Haziran Secreteriat KOCAELİ Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Hepinize İyi Haftalar, Bol Kazançlar Dileyerek Kocaeli tahminlerime başlamak istiyorum. Bugün Kocaeli de cazip bir program var.

1.AYAK : KV-6 Kısrak İngilizlerin koştuğu koşuda, Tempo yapacak atların fazla olması geriden gelecek atların kazanma şansını yükseltiyor. İzmir den formda gelen 1-AMBERİM tabiki benim favorim olacak. Formunun zirvesinde olduğunu düşündüğüm 4-FLO JO en ciddi rakibi olacaktır. Geniş oynayanlar için sonlarda etkili gelecek olan 9-TEARRA ve İzmir de kötü koştuğu yarışlar sonrası bu pistte şansını deneyecek olan 5-LADY TIFFANY koşunun süprizini gerçektirecektir.

2.AYAK : H-16 günün en zor yarışlarından olan bu koşuya çok at yazmamızda fayda var. Sıralamam 5-BLUE POWER, 2-DECOLTE, 9-FORTE, 11-HÜSEYİNBABA, 10-BEAUGAZON ve son olarak 3-PETERSBURG yazacağım.

3.AYAK : İstanbul dan gelen atlar genelde Kocaeli pistinde başarılı yarışlar çıkarıyor. 4-KRALIN ADAMI koşmuş olduğu yarışlar ile bu grubu geçebilecek güce sahiptir. Alternatif tek adayım olacaktır. Rakip yazmak isteyen kaba kumda iyi koşmasını beklediğim 6-PRENSKEDO ve ekürisinin yardımıyla yarışı lehine çevirmek isteyecek olan 1-ALTINOĞLUM olacaktır.


4.AYAK : Hazırlık ve form durumu bakımından rakiplerinden daha hazır görünen 5-SİNKIZI rakiplerini rahat geçeceğine inanıyor ve Banko öneriyorum.

5.AYAK : Ankara Çiminde koşturulan ve umduğunu bulamayan F.Yüksel tercih ettiği 8-ÇUVALDIZ favorimdir. Rakipleri Sırasıyla starttla birlikte liderliği alıp bitirmeye çalışacak 2-AKASYA, M.Baydan sprintini iyi ayarlayabilirse 5-ŞÖLENİM, Son koşusunu kazanan 1-KIZIMESRA olacaktır.

6.AYAK : Bu yarışı üç at yazarak kapatacağımı düşünüyorum. Sıralamam 3-ONURLUCAN, Eküri destekli koşacak olan 4-BÜRKAN ve 7-FENERLİCAN ı yazacağım.

Şablonum :

1 - 4 //// 9 - 5
5 - 2 - 9 - 11 - 10 - 3
4 ///// 6 - 1
5
8 - 2 - 5 - 1
3 - 4 - 7


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN