YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

14 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Etkili jokeyiyle aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan EYVAH UZUN MEHMET (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken BORANEFE (5) ciddi rakibi olup GRİKURT (4) ve HALENAY (3) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: Uyumlu jokeyiyle aynı pistte başarılı yarışlar sergilemiş olan KATİPHAN (6) kazanmaya en yakın isimdir. Son startını ölçü almadığımız DEMİRCİEFE (1) ciddi rakibi olup FIRATIN ÖFKESİ (2) ve hafif kilolu GÖNÜLGÜZELİ (11) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken ANKARALI (3) öncelikle şans verdiğimiz isim olup kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren PERİ BEYİ (4) ciddi rakibidir. SPEEDY GUNNER (6) ve VICTORY CHARM (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Çim pistteki iki startını da rahat kazanmış olan ekürili SALAMIS (4-3) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Son koşularıyla dikkat çeken BABA BERAT (1) ciddi rakibi olup MEAN OF LIFE (5) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Etkili jokeyiyle son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan BEYBARAN (1), tecrübeli jokeyiyle GECENİN SESİ (3), ÇETİNBABA (2) ve iyi bir form yakalamış olan ekürili KAYIKÇI (5-9) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Uyumlu jokeyiyle son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan BAŞPEHLİVAN (1), hafif kilo avantajıyla OĞLUM EGE (9) ve aynı mesafeli son yarışlarıyla dikkat çeken UÇARER (2) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir. HÜNKAROĞLU (8) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Son koşularıyla dikkat çeken STAR OF MELİH (3) ve çim pistteki son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan SOYLU GÜZEL (8) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. KING OF TRAKYA (4) ve CLERICUZIO (7) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken CEMCEM (1) devam eden formu ve uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Başarılı yarışları sonrası formunu sürdüren HOT CHOCOLATE (2) ciddi rakibi olup GOOD CURRY (5) ve BABADOKER (4) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Kum pistteki aynı mesafeli son koşularıyla dikkat çeken KURYE (5) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İlk startında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan ŞAHİNGÖZ (7) ciddi rakibi olup YILDIRIM ATEŞİ (10) ihmal edilmemelidir. YANIKALİ (9) sonraki ihtimaldir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN