YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

14 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumuyla son koşularında rahat birincilikler elde etmiş olan TURAP (2) ve artan form durumuyla PAIX (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Son startını ölçü almadığımız STEEL HORSE (3) ciddi rakipleri olup KADBEY (1) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız KIZIL GÜNEŞ (4) öncelikle şans verdiğimiz isim olup artan form durumuyla KRALİÇE HERA (6), ekürili MANA (8-5) ve STAR GIRL (10) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız GÜLERANA (7), iyi bir form yakalamış olan ekürili KÖSENİM (9-11), kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken PAMUK NİNE (2) ve TUMBUL YAPRAK (1) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan BAŞMİMAR (1) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son startını ölçü almadığımız KIZILHAN (2) ciddi rakibidir. OLGUNBABA (5) ihmal edilmemesi gereken isim olup İRFAN (4) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularını rahat kazanmış olan ATASOY (3) ve kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren BİTİRİMKARINCA (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. İyi form durumuyla BAŞKAYNAK (1) ciddi rakipleri olup RÜZGARIN RUHU (2) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Kum pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan ENFRARUJ (7) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son startını ölçü almadığımız WARRIOR LADY (11) ciddi rakibi olup AKYAZILI DİLA (1) ihmal edilmemelidir. CEYLAN HANIM (5) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: Aynı pistteki son koşularını uyumlu binicisiyle kazanmış olan MUSYUS (3) devam eden formuyla birinciliğe en yakın isimdir. İyi form durumuyla BOYKA (1), kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken DEMİR PENÇE (5) ve GUNNER (4) ciddi rakipleridir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN