YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

14 Haziran 2016 Salı

Kurtiniadis Kurtiniadis

14 Haziran Kurtiniadis ANKARA Tahminleri, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

MERHABA SEVGİLİ DOSTLARIM, 

DÜN ADANA OYUNLARINDA JOKEY AKIN SÖZEN'İN BİNDİĞİ TÜM SAFKANLARI ŞANSLI GÖRMEM GİBİ, BUGÜN İÇİN DE JOKEY ÖZCAN YILDIRIM'IN BİNECEK OLDUĞU ÇOK SAYIDA SAFKANIN DA KAZANMA ŞANSLARININ OLDUKÇA YÜKSEK OLDUĞUNA İNANIYORUM. BU SEBEPTENDİR Kİ ÖN PLANA ÇIKARMIŞ OLDUĞUM SAFKANLARIN ÇOĞUNDA ÖZCAN YILDIRIM DEKLARESİ SÖZ KONUSUDUR. ÖZCAN'IN BİNMESİ YA DA BİNMEMESİ İLE ALAKALI OLMAYAN BİR DURUM OLDUĞUNUN ALTINI ÇİZMEK İÇİN BU TARZ BİR AÇIKLAMA YAPMAYI UYGUN GÖRDÜM. BEN SADECE GELEBİLECEK OLDUĞUNA İNANDIĞIM ATLARI ÖN PLANA ÇIKARTTIM. ÖZCAN'IN DA BU ATLARA DEKLARE OLMUŞ OLMASI BENİM İÇİN TAMAMEN TESADÜFTEN ya da BENİM ŞANSIMDAN İBARETTİR.
KAFALARINIZDA SORU İŞARETİ KALMAMASI ADINA BU TARZ AÇIKLAMA YAPMAYI UYGUN GÖRDÜM.

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM. TUTTUĞUNUZ SAFKANLAR GANYAN OLSUN DİYEREK YORUMLARIMA GEÇİYORUM.EYVAH UZUN MEHMET: Ankara da koşmuş olduğu ilk koşusunu benzer rakipler arasında yine ağır kiloya yakın bir sikletle çokta zorlanmadan kazanan safkan, bugün için yine denk grupta 300 metre kısalan lehine mesafede start alacak. Yine startla birlikte önde yarışı süratlendirecek isimlerin hemen peşinde yarışı takip edecek olan isim, viraj dönülürken başlayacağı atakları ile alacağı liderliği geriden gelebilecek olası ataklara karşı fotoya kadar korumayı başararak kazanmasını bekliyorum. Günün Ganyanı oynanabilir. GÜNÜN İLK BANKOSU OLARAK ÖNERİYORUM.


DEMİRCİEFE: Startta kalma alışkanlığına rağmen başarılı yarışları ile dikkat çeken safkan, son koşusunda bu alışkanlığını çok ileri boyuta taşıyarak şansını baştan yitirdi ve binicisi tayı fazla zorlamadı. Bir nevi galop niyetine gelen bu koşusu sonrası Kocakaya deklaresi ile karşımıza çıkan tay, startta 3-4 boy kalsa bile koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir. Alternatif Tek Adayım olup startta çok oyalanma riskine karşılık güvence olarak rakipler önereceğim.


ANKARALI: Hayatının ilk birinciliğini aldıktan sonra adeta kabuk değiştidiğini gözlemlediğim safkan yine lehine şartlarda start alacak. Startla birlikte önde yarışı süratlendirecek isimlerin olmasından dolayı yüksek tempoda koşulması muhtemel olan koşuda düzlüğe sprint yapabilecek dirençle çıkmasını beklediğim isim koşuyu kazanmaya oldukça yakın olup Favorimdir. Tek rakibinin yükselen formu ve etkili jokeyi ile PERİ BEYİ olmasını bekliyorumSALAMIS: Koşmuş olduğu iki yarışını da gösterişli kazanırken sınıfını belli eden tay bugün yine daha önce geçmiş olduğu ve kendisinden daha alt sınıfta olduğunu düşündüğüm isimlerle start alacağından dolayı son yarışını kazanırken müthiş uyum gösteren jokeyi idaresinde koşuyu yine kazanacağını düşünüyorum ve BANKO OLARAK ÖNERİYORUM.


KAYIKÇI: İlk yarışında Kadhan'a rakip olarak önerdiğim tay start verilir verilmez ön tarafta çok ciddi şekilde kapanarak devrilme tehlikesi yaşamasından dolayı oldukça gerilere düştü. Takdir edersiniz ki ilk kez koşan bir tay için bu denli ciddi bir faul yemesi yarış içindeki anlık psikolojisini ve motivesini ister istemez düşürdüğünden dolayı olumsuz etkilendiğini düşünüyorum. Özcan Yıldırım da bunu hissetmiş olacak ki son 300 lerde enseye basarak tayı hiç üzmedi. Bugün için idman pistinde daha da ilerlettiği formu, iç kulvar avantajı ve  Özcan Yıldırım'ın tekrar tercihlemiş olması ile aynı sorunları yaşamayacağını düşündüğümden yarış koşma avantajı ile benim yine Favorim olacaktır.


BAŞPEHLİVAN: Müthiş bir form yakalayan kaliteli safkan bugün yine lehine şartlar altında yarışacak. Önde yarışın temposunu süratlendirecek isimlerin olmasının yanında önlerde gidtmeyi seven isimlerinde kaçak atlara uygulayacağı presler sebebiyle çok süratli geçecek olan koşuda Ankara pistinde bir önceki koşusunu aynı şekilde çok kolay kazanırken tüm sorunlarından kurtulduğunu gözlemlediğimiz safkan bugün ağır kilosuna rağmen yine benzer bir taktikle sahada olacağından dolayı kazanması normal sonuç olacaktır. Favorimdir.


1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM  (TUTAR: 14,40 TL)

2-EYVAH UZUN MEHMET
1-DEMİRCİEFE //3.2.9.6
3-ANKARALI / 4-PERİ BEYİ
4-SALAMIS
5-KAYIKÇI // 2.1.3
1-BAŞPEHLİVAN // 9.8.2.6.3STAR OF MELİH: Tamamen koşunun gidiş hattından dolayım çok yüksek şansta gördüğüm isim startla birlikte kendisinden daha süratli ve istekli olarak liderlik için öne gelecek isimlerin olmayışından dolayı start verildikten sonra alacağı liderliği yüksek tempoda düzlüğe taşıyacaktır. Düzlükte jokeyinin yoğun teşvikleri ile geriden gelebilecek olası ataklara karşı koyması muhtemel olan safkanın koşuyu kazanabileceğine inanıyorum. Favorimdir.


CEMCEM: Müthiş bir form tutan kaliteli safkan yarış yaşamının en güçlü dönemini yaşadığını söyleyebiliriz. Her türlü gidiş hatta sorun yaşamadan sonuç odaklı olarak yarışan müthiş bir savaşçı. Bugün de daha önce geçtiği rakipleri ile yarışacak. Muhtemele önde oluşacak sert tempoyu pek dikkate almadan yarışı 3-4 gibi takip edecektir. Düzlüğe doğru yoğun teşviklere cevap vererek bir anda vitesi yükseltmesini beklediğim isim liderliği aldıktan sonra farkı açmaya başlayarak fotoyu önde geçmeye oldukça yakın olup GÜNÜN EN SAĞLAM BANKOSUDUR.


YILDIRIM ATEŞİ: Yarış yaşamın 3şart koşu ile başlayan sonrasında bir maiden ve bir şart2 yarış koşan tay bu koşularında bekleneni veremedi. Kendisinden daha iyi ve güçlü isimler yanında denenen isim, yarış nefesi bakımından sıkıntılar gösterdiğinden dolayı bugün için DB ilavesi ile start alacak olduğunu gözlemliyoruz. DB Takısından sonra gerçekleştirmiş olduğu idmanlarında iyi dereceler sergileyen tay, bugün için jokeyi Kocakaya deklaresinde olduğundan dolayı, daha etkili bir performans sergilemesi muhtemeldir. Denk grupta jokey avantajını elinde bulunduran isim bugün için benim Favorimdir.


OĞLUMKEREM: Grupta yarışacak olan isimlere baktığımızda, bu safkanın temposunun üzerine çıkacak ya da stilini bozabilecek bir isim olmamasından dolayı tamamen gidişhat avantajını elinde bulundurması sebebiyle, yükselen formu ve etkili jokeyi ile start verildikten sonra kendi temposunu rakiplerine kabul ettirecektir. Temposunu düşük seviyelerde tutması halinde düzlüğe nefesli çıkacak olmasından dolayı geriden gelebilecek ataklara direnmesini beklediğim isim uzun zaman sonra ilk kez bu denli etkili bir jokeyle yarışacak olmasından dolayı bugün için benim kazanabileceğine inandığım isim olup Favorimdir.


2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM (TUTAR:201,60 TL)


5-KAYIKÇI // 2.1.3
1-BAŞPEHLİVAN // 9.8.2.6
3-STAR OF MELİH // 2.6.9
1-CEMCEM
10-YILDIRIM ATEŞİ // 7.5.2.4.9
5-OĞLUMKEREM // 6.3.10.2.9.1221.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN