YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Haziran 2016 Salı

Secreteriat

14 Haziran Secreteriat KOCAELİ Atyarışı Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba Sevgili Arkadaşlar. Bugün Kocaeli de zor bir program görünüyor. Sitemizin başarılı tahmincilerinden, çok sevdiğim kardeşim Furkan ile beraber yapmış olduğumuz altılımızı, siz değerli Ganyantime takipçilerimizle paylaşmak istedik. 

1.AYAK : Böyle Maiden dişi yarışlarında genelde sürpriz neticeler alabiliyoruz. Öncelikle startta fazla takılmazsa 6-KRALİÇE HERA, Kocaeli koşmuş olduğu bir önceki koşusundan daha uygun bir grup yakalayan 9-SAM SULTAN,ilk yarışından sonra takip listemize aldığımız 11-WEST LADY, koşunun tecrübeli tayları 4-KIZILGÜNEŞ ve eküri destekli 8-MANA bu ayak için yeterli olacaktır.

2.AYAK : Eski formuna geri dönerse 7-GÜLERANA bu koşunun favorisi olmayı hak ediyor. Fakat daha durumu nasıl tam olarak kestiremediğimizden rakip yazacağız. Bir kaç yarıştır formu gerilese de müsait grupta beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacak olan 2-PAMUK NİNE, Sevdiği piste geri dönen 1-TUMBUL YAPRAK ve son olarak AGF tablosunda %2 lerde olan İstanbul ve Adana da umduğunu bulamayıp, GDK takısı ile güzel yarışlarını izlediğimiz 8-HABER KARTALI nda koşunun bombasını bekliyoruz.

3.AYAK : H-16 2000 mt yarışta biz dört atı birbirinden ayıramadık. Koşunun direk favorisi olan Başmimar mesafe ve kilo dez avantajı ile kuponumuzda olmayacaktır. Geniş oynayanlar ekleyebilir. Sırasıyla 5-OLGUNBABA,3-BAHTIAK,4-İRFAN,2-KIZILHAN a şans vereceğiz.

4-AYAK : Son yarışlarına bakacak olursak ne kadar formda olduğunu kanıtlayan, bir önceki İstanbul da koşmuş olduğu KV-7 çim yarışında güçlü grupta yakın ara 3.lük elde eden, bu pistte ard arda 1.lik yapan 3-ATASOY bugün bizim Banko adayımız olacaktır.

5-AYAK : Günün en zor yarışı. Bu ayağa bütçenize göre ne kadar fazla at yazarsanız o kadar iyi olacak. Tüm tayların gelme şansı var. Bizim sıralamamız 9-PİYANİSTİN KIZI, 6-EBRU QUEEN,7-ENFRARUJ,11-WARRIOR LADY, 10-VARGAS,3-AVŞAR GIRL,5-CEYLAN HANIM,12-YETER şeklinde olacaktır.

6-AYAK : H-15 yarışı üç atla cazipleştireceğiz. Ankara çiminde koşmuş olduğu başarısız iki yarışından sonra, Kum yarış koşan, bu yarışta kumun başarlı taylarından Gloın in arkasında boyunla ile ikinci kalan 5-DEMİRPENÇE, Furkan ın ısrarla üzerinde durduğu son yarışında Harpulu ve Red Rebel gibi bu pistin başarılı tayları ile koşan, yarış içerisinde tampon yemesine rağmen birincinin 3-4 boy gerisinde yarışı tamamlayan, F.Yüksel gibi başalı bir binici ile koşuya katılacak, AGF de %4 gibi bir orana sahip olan 8-STORM BORN, Son olarak koşunun Favorisi bu pistteki koşmuş olduğu yarışların hepsi bir birinden güzel olan 3-MUSYUS u yazacağız.

Şansınız ve Kazancınız Bol Olsun...

Şablonumuz : 

6-9-11-4-8
7-2-1-8
5-3-4-2
3
9-6-7-11-10-3-5-12
5-8-318.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN