YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

14 Haziran 2016 Salı

Secreteriat

14 Haziran Secreteriat KOCAELİ Atyarışı Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba Sevgili Arkadaşlar. Bugün Kocaeli de zor bir program görünüyor. Sitemizin başarılı tahmincilerinden, çok sevdiğim kardeşim Furkan ile beraber yapmış olduğumuz altılımızı, siz değerli Ganyantime takipçilerimizle paylaşmak istedik. 

1.AYAK : Böyle Maiden dişi yarışlarında genelde sürpriz neticeler alabiliyoruz. Öncelikle startta fazla takılmazsa 6-KRALİÇE HERA, Kocaeli koşmuş olduğu bir önceki koşusundan daha uygun bir grup yakalayan 9-SAM SULTAN,ilk yarışından sonra takip listemize aldığımız 11-WEST LADY, koşunun tecrübeli tayları 4-KIZILGÜNEŞ ve eküri destekli 8-MANA bu ayak için yeterli olacaktır.

2.AYAK : Eski formuna geri dönerse 7-GÜLERANA bu koşunun favorisi olmayı hak ediyor. Fakat daha durumu nasıl tam olarak kestiremediğimizden rakip yazacağız. Bir kaç yarıştır formu gerilese de müsait grupta beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacak olan 2-PAMUK NİNE, Sevdiği piste geri dönen 1-TUMBUL YAPRAK ve son olarak AGF tablosunda %2 lerde olan İstanbul ve Adana da umduğunu bulamayıp, GDK takısı ile güzel yarışlarını izlediğimiz 8-HABER KARTALI nda koşunun bombasını bekliyoruz.

3.AYAK : H-16 2000 mt yarışta biz dört atı birbirinden ayıramadık. Koşunun direk favorisi olan Başmimar mesafe ve kilo dez avantajı ile kuponumuzda olmayacaktır. Geniş oynayanlar ekleyebilir. Sırasıyla 5-OLGUNBABA,3-BAHTIAK,4-İRFAN,2-KIZILHAN a şans vereceğiz.

4-AYAK : Son yarışlarına bakacak olursak ne kadar formda olduğunu kanıtlayan, bir önceki İstanbul da koşmuş olduğu KV-7 çim yarışında güçlü grupta yakın ara 3.lük elde eden, bu pistte ard arda 1.lik yapan 3-ATASOY bugün bizim Banko adayımız olacaktır.

5-AYAK : Günün en zor yarışı. Bu ayağa bütçenize göre ne kadar fazla at yazarsanız o kadar iyi olacak. Tüm tayların gelme şansı var. Bizim sıralamamız 9-PİYANİSTİN KIZI, 6-EBRU QUEEN,7-ENFRARUJ,11-WARRIOR LADY, 10-VARGAS,3-AVŞAR GIRL,5-CEYLAN HANIM,12-YETER şeklinde olacaktır.

6-AYAK : H-15 yarışı üç atla cazipleştireceğiz. Ankara çiminde koşmuş olduğu başarısız iki yarışından sonra, Kum yarış koşan, bu yarışta kumun başarlı taylarından Gloın in arkasında boyunla ile ikinci kalan 5-DEMİRPENÇE, Furkan ın ısrarla üzerinde durduğu son yarışında Harpulu ve Red Rebel gibi bu pistin başarılı tayları ile koşan, yarış içerisinde tampon yemesine rağmen birincinin 3-4 boy gerisinde yarışı tamamlayan, F.Yüksel gibi başalı bir binici ile koşuya katılacak, AGF de %4 gibi bir orana sahip olan 8-STORM BORN, Son olarak koşunun Favorisi bu pistteki koşmuş olduğu yarışların hepsi bir birinden güzel olan 3-MUSYUS u yazacağız.

Şansınız ve Kazancınız Bol Olsun...

Şablonumuz : 

6-9-11-4-8
7-2-1-8
5-3-4-2
3
9-6-7-11-10-3-5-12
5-8-322.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN