15 Haziran Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

15 Haziran Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda DOĞANGELİN (6-4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.UÇANBEBEK (10) ciddi rakibi olacaktır.GÜNEŞGÜZELİ (8) ve KENDALAĞA (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan KAÇAR FEVZİ (2) koşudaki favori isimdir.VİNDIRHAT (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HASKAN (5-13) ve SEMETEY OĞLU (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SERCANSULTAN (8) ve BİLEKKAYA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SARI PAPATYA (7) en yakın takipçileri olacaktır.BİNDALAĞA (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla DELİ NUSRET (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÜNLÜOĞLU (14) ciddi rakibi olacaktır.ITALIANO (10) ve HIGH TREE (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla NASİPLİ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BLUE LIFE (2) en yakın takipçisi olacaktır.KLEINER KIND (18) ve ABELARD (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan TRENDSETTER (1) koşudaki favori isimdir.ATAŞTACUS (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BORGATA (4) ve KARA MAHMUT (11) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki VAĞON (2) ve KIZILGERDAN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.O SES (7) ciddi rakipleri olacaktır.AĞILMUSBEYİ (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla MİRZALAĞA (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.İSMET (9) en yakın takipçisi olacaktır.RESSAMOĞLU (4) ve ASİARTUN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki HIZLI ZELİŞ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.TEKFORDUNGÜLÜ (2) en yakın takipçisi olacaktır.AZİMLİ ZULUT (3) ve COŞKUNPRENSES (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi