GanyanTime.com
YENİ

14 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

15 Haziran Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda DOĞANGELİN (6-4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.UÇANBEBEK (10) ciddi rakibi olacaktır.GÜNEŞGÜZELİ (8) ve KENDALAĞA (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan KAÇAR FEVZİ (2) koşudaki favori isimdir.VİNDIRHAT (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HASKAN (5-13) ve SEMETEY OĞLU (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SERCANSULTAN (8) ve BİLEKKAYA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SARI PAPATYA (7) en yakın takipçileri olacaktır.BİNDALAĞA (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla DELİ NUSRET (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÜNLÜOĞLU (14) ciddi rakibi olacaktır.ITALIANO (10) ve HIGH TREE (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla NASİPLİ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BLUE LIFE (2) en yakın takipçisi olacaktır.KLEINER KIND (18) ve ABELARD (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan TRENDSETTER (1) koşudaki favori isimdir.ATAŞTACUS (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BORGATA (4) ve KARA MAHMUT (11) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki VAĞON (2) ve KIZILGERDAN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.O SES (7) ciddi rakipleri olacaktır.AĞILMUSBEYİ (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla MİRZALAĞA (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.İSMET (9) en yakın takipçisi olacaktır.RESSAMOĞLU (4) ve ASİARTUN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki HIZLI ZELİŞ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.TEKFORDUNGÜLÜ (2) en yakın takipçisi olacaktır.AZİMLİ ZULUT (3) ve COŞKUNPRENSES (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.