YENİ
21 Ekim Cumartesi günü Adana yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 75.650,74 TL, 23 Ekim Pazartesi günü yapılacak Adana yarışlarına devretti. // 24 Ekim Salı (dahil) gününden itibaren Diyarbakır da 6’lı Ganyan saat 14.30'da başlayacak.

15 Haziran 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

15 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KRALÇİRKİN (2-7) koşudaki ilk şanslı isimdir.TOROSDAĞI (3-6) en yakın takipçisi olacaktır.KAÇAKPEREST (1) ve YARALI KURT (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan HALİÇ (1) koşudaki favori isimdir.HABİLDEN (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.UÇANKRAL (7) ve OĞLUM BARAN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan FINESSE (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ANDIAMO (1) en yakın takipçisi olacaktır.LION MASTER (9) ve WANETA (10) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla GEZEGEN (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞANSKÜPÜ (3) ciddi rakibi olacaktır.ANADOLUKAN (2) ve CEMİLEM (8) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki FARKİN ATEŞİ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.YARAMAZ ÇOCUK (2) ciddi rakibi olacaktır.YALPAGAN (4) ve DON DESTELLO (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla PROFESSOR (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RUNNER CAT (3) en yakın takipçisi olacaktır.MAVİ AY (6) ve DRIVE FASTER (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki ARTIC MAN (2) ve FANTASTIC LERO (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PAN AMORE (8) ciddi rakipleri olacaktır.PARLERA (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla BAŞAĞIM (1-9) koşudaki ilk şanslı isimdir.KARAKAÇAN (2) ciddi rakibi olacaktır.ÇİZMELİ (5-11) ve LİDERAĞA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.