YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

15 Haziran 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

15 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KRALÇİRKİN (2-7) koşudaki ilk şanslı isimdir.TOROSDAĞI (3-6) en yakın takipçisi olacaktır.KAÇAKPEREST (1) ve YARALI KURT (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan HALİÇ (1) koşudaki favori isimdir.HABİLDEN (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.UÇANKRAL (7) ve OĞLUM BARAN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan FINESSE (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ANDIAMO (1) en yakın takipçisi olacaktır.LION MASTER (9) ve WANETA (10) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla GEZEGEN (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞANSKÜPÜ (3) ciddi rakibi olacaktır.ANADOLUKAN (2) ve CEMİLEM (8) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki FARKİN ATEŞİ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.YARAMAZ ÇOCUK (2) ciddi rakibi olacaktır.YALPAGAN (4) ve DON DESTELLO (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla PROFESSOR (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RUNNER CAT (3) en yakın takipçisi olacaktır.MAVİ AY (6) ve DRIVE FASTER (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki ARTIC MAN (2) ve FANTASTIC LERO (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PAN AMORE (8) ciddi rakipleri olacaktır.PARLERA (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla BAŞAĞIM (1-9) koşudaki ilk şanslı isimdir.KARAKAÇAN (2) ciddi rakibi olacaktır.ÇİZMELİ (5-11) ve LİDERAĞA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN