YENİ
24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTENİZ TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

15 Haziran 2016 Çarşamba

Secreteriat

15 Haziran Secreteriat İSTANBUL At Yarışı Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba sevgili yarışseverler. Bugün İstanbul Programında Mücadele bakımından zevkli yarışlar izleyeceğimizi düşünüyorum. Yedili Ganyan ya da Yedili Plase oynayacak arkadaşlarımız için, Gelibolu nun kardeşi 1-HALİÇ  birincilikler serisine devam edecektir.

1.AYAK : İlk defa yarış hayatına başlayacak İngiliz taylarının mücadelesinde ilk şansı hazırlıklarını çok beğendiğim tam bir çim orijine sahip olan 4-EVANDROS a vereceğim. Rakipleri güzel bir eşgale sahip olan V.Kuyucuyan ın tayı 1-ANDIAMO, sihirbazın tercihi ile başarlı aygır Luxor yavrusu 5-FINESSE, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz başarılı safkan Wakanda nın anne kardeşi 10-WANETA ve son olarak çimci Mügide yavrusu olan 2-BOYS OF RIVER koşunun sürprizi yapacağına inanıyorum.

2.AYAK : Hand-15 mücadele bence günün en zor yarışı olmaya aday bir koşu. Son form durumuna baktığımızda 5-GEZEGEN favori olmayı hak ediyor. Rakipleri G.Gökçe nin fazla sıkmadan çalıştırdığı 7-BAKIRCIBEY, mesafenin kısalmasının avantajı olacağını düşündüğüm 9-GÜNALHAN,Ankara da güzel yarışlar yapan, bu kez daha uygun bir grup yakalayan 2-ANADOLUKAN, İstanbul pistinde güzel koşular çıkaran 3-ŞANSKÜPÜ, Aprantisinin kendi çalıştırdığı 1-SANCARBEY ve geçtiğimiz günlerde yarıştan çıkarılan kazanamadığı takdirde yarış hayatı sona erecek olan 8-CEMİLEM kuponumda olacaktır.

3.AYAK : 1-FARKİN ATEŞİ için fazla söze gerek yok. Sentetik pistte çime nazaran müthiş yarışlar yapan safkan bugün de son 200 de dış kulvardan etkili sprinti ile yarışı kazanacaktır. BANKO...

4.AYAK : Üç atı eşit şansta görüyorum. 3-RUNNER CAT, 2-PROFESSOR ve 6-MAVİ AY ı ayırmadan kuponuma yazacağım.

5.AYAK : İki atın kıyasıya bir mücalesini izleyeceğiz. Son düzlüğe girilirken liderliği alacak olan 2-ARTIC MAN nefesini ayarladığı takdirde kazanabilir. Fakat etkilenmesi halinde, kilosu uygun, bu uzun mesafeli koşuyu etkili sprint yaparak kazanacağını düşündüğüm 8-PAN AMORE favorinin en ciddi rakibi olacaktır.

6.AYAK : 2-KARAKAÇAN ve 1-BAŞAĞIM arasındaki birincilik mücadelesine 5-ÇİZMELİ nin de katılacağını düşünüyor ve son ayağı üç atla geçiyorum.

Bol Şanslar...

Şablonum

4 - 1 - 5 - 10 - 2
5 - 7 - 9 - 2 - 3 - 1 - 8
1-FARKİN ATEŞİ
3 - 2 - 6
2 - 8
2 - 1 - 5

37,80 TL.     


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN