YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

15 Haziran 2016 Çarşamba

Secreteriat

15 Haziran Secreteriat İSTANBUL At Yarışı Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba sevgili yarışseverler. Bugün İstanbul Programında Mücadele bakımından zevkli yarışlar izleyeceğimizi düşünüyorum. Yedili Ganyan ya da Yedili Plase oynayacak arkadaşlarımız için, Gelibolu nun kardeşi 1-HALİÇ  birincilikler serisine devam edecektir.

1.AYAK : İlk defa yarış hayatına başlayacak İngiliz taylarının mücadelesinde ilk şansı hazırlıklarını çok beğendiğim tam bir çim orijine sahip olan 4-EVANDROS a vereceğim. Rakipleri güzel bir eşgale sahip olan V.Kuyucuyan ın tayı 1-ANDIAMO, sihirbazın tercihi ile başarlı aygır Luxor yavrusu 5-FINESSE, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz başarılı safkan Wakanda nın anne kardeşi 10-WANETA ve son olarak çimci Mügide yavrusu olan 2-BOYS OF RIVER koşunun sürprizi yapacağına inanıyorum.

2.AYAK : Hand-15 mücadele bence günün en zor yarışı olmaya aday bir koşu. Son form durumuna baktığımızda 5-GEZEGEN favori olmayı hak ediyor. Rakipleri G.Gökçe nin fazla sıkmadan çalıştırdığı 7-BAKIRCIBEY, mesafenin kısalmasının avantajı olacağını düşündüğüm 9-GÜNALHAN,Ankara da güzel yarışlar yapan, bu kez daha uygun bir grup yakalayan 2-ANADOLUKAN, İstanbul pistinde güzel koşular çıkaran 3-ŞANSKÜPÜ, Aprantisinin kendi çalıştırdığı 1-SANCARBEY ve geçtiğimiz günlerde yarıştan çıkarılan kazanamadığı takdirde yarış hayatı sona erecek olan 8-CEMİLEM kuponumda olacaktır.

3.AYAK : 1-FARKİN ATEŞİ için fazla söze gerek yok. Sentetik pistte çime nazaran müthiş yarışlar yapan safkan bugün de son 200 de dış kulvardan etkili sprinti ile yarışı kazanacaktır. BANKO...

4.AYAK : Üç atı eşit şansta görüyorum. 3-RUNNER CAT, 2-PROFESSOR ve 6-MAVİ AY ı ayırmadan kuponuma yazacağım.

5.AYAK : İki atın kıyasıya bir mücalesini izleyeceğiz. Son düzlüğe girilirken liderliği alacak olan 2-ARTIC MAN nefesini ayarladığı takdirde kazanabilir. Fakat etkilenmesi halinde, kilosu uygun, bu uzun mesafeli koşuyu etkili sprint yaparak kazanacağını düşündüğüm 8-PAN AMORE favorinin en ciddi rakibi olacaktır.

6.AYAK : 2-KARAKAÇAN ve 1-BAŞAĞIM arasındaki birincilik mücadelesine 5-ÇİZMELİ nin de katılacağını düşünüyor ve son ayağı üç atla geçiyorum.

Bol Şanslar...

Şablonum

4 - 1 - 5 - 10 - 2
5 - 7 - 9 - 2 - 3 - 1 - 8
1-FARKİN ATEŞİ
3 - 2 - 6
2 - 8
2 - 1 - 5

37,80 TL.     


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN