YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

16 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Çim pist koşularıyla dikkat çeken HAKTAN BEY (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İlk startını birincilikle tamamlamış olan DALİCİM (1), iyi form durumuyla ÖZYEL (3) ve BENAZİR KIZ (4) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistte start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan DERAŞ (1) ilk şansa sahiptir. Etkili jokeyiyle OLGO (6) ciddi rakibi olup DERİNİYA (3) ve SCARF (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan hazırlıklarıyla dikkat çeken VIOLIN (7) ve METİN ABİ (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. ÇEKO (2) ve LOFTY SWORD (6) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Son startıyla dikkat çeken İLKNUR SULTAN (3), aynı mesafeli son koşusunu ikincilikle tamamlamış olan EZGİLİ (2), artan formuyla hafif kilolu RED QUEEN (7) ve KÜLÜNK SULTAN (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularını kazanmış olan hafif kilolu SERHUNCAN (6), iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan AMIGRA (3), EZOP KAHRAMANI (4) ve GERGERİLİ BURHAN (8) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız BY RA (5) ilk şansa sahiptir. Kum pistteki son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan ES ES RUNNER (2) ciddi rakibi olup GOOD HEARTED (3) ve CAMELOT (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız KATI SEMİH (3), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan ŞAFAK VAKTİ (5) ve ATEŞ KRALLIĞI (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. NİNOŞUN OĞLU (1) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken SENCERHAN (1) ve tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız ÇELENK (14) ilk şanslı isimlerdir. BAHARŞAH (3) ciddi rakipleri olup BİNDALINGÜLÜ (2) sonraki ihtimaldir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN