YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

16 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı mesafeli son startını rahat kazanmış olan PRINCESS WESTPORT (6), kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren FLYING QUEEN (5), iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan BABAORHAN (4) ve başarılı yarışlarıyla dikkat çeken BEST GUNNER (2) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan ROSA NERA (6) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son yarışıyla dikkat çeken PART OF ME (5) ve bu koşuyla yarış hayatına başlayacak olan GÜRSOYHAN (2) ciddi rakipleridir. EL CAPITAN (1) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Kum pistteki ilk startıyla dikkat çeken RUN FOR ÖZGECAN (8) ilk şanslı isim olup etkili jokeyiyle ekürili PREDESTINATION (5-4) ciddi rakibidir. CHOCOLAT NOIR (6) ve iyi bir form yakalamış olan PRINCESS DI (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan FOR THE REST (1), artan form durumuyla FESTİVALE (6), hafif kilo avanatjıyla KAYRAHAN (7) ve kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken ZORDERİN (11) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: İyi bir form yakalamış olan KUZİKO (9) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan MURATEFE (2) ve FETHİYE (8) ciddi rakipleridir. Çim pistteki son startını kazanmış olan CANIM MİRA (7) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Start aldığı iki koşuyu da rahat kazanmış olan AĞAPERSEN (1) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Çim pistteki başarılı performansıyla dikkat çeken İBİBİK (4) ciddi rakibi olup SAHİPBEY (2) ve İYİNESİL (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken HARDRIDGE (1), tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız RIDE HIGH (3) ve aynı mesafeli son startını rahat kazanmış olan BABİ (2) sırasıyla şans verdiğimiz isimler olup OLIVE KING (5) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan BAYKETENCİ (1) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son startlarını ölçü almadığımız GÜLERCE (13) ve ZAİSALAM (4) ciddi rakipleridir. Artan form durumuyla GÖNÜL FIRTINASI (2) sonraki ihtimaldir.


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN