YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Haziran 2016 Perşembe

Kurtiniadis

16 Haziran Kurtiniadis ANKARA Tahminleri, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba Sevgili Dostlar. Ankara'da seyir zevki yüksek ve cazip sayılabilecek bir programla birlikteyiz. Kurgumuzun başarılı olmasını umarak tahminlerime geçiyorum.

Yedili Ganyan ve Plase oyunları için DERAŞ öneriyorum.ÖMER COPPER: İlk yarışında start çıkışında bariz şekilde kapanarak başlayan ta
y, bir anda 3-4 boy geriye düştü. Viraja yakın toparlandı ve dış kulvara açılarak sprintine başladığı anda önünde gezinen tayın faulune maruz kalarak aksiyonu bozuldu ve jokeyi tarafından çok zorlanmadan 200 de enseye basarak galop niyetine koşu gösterilmiş oldu. Grup çok denk olduğundan dolayı koşu görme avantajıyla beraber iyi bir start çıkışı yaparsa çok etkili koşmasını beklediğim tay favorimdir.


PERFORMER: Genel olarak gücü nispetinde istikrarlı koşmaya çalışan kısrağın, start sorunu başarılı olmasını engeller nitelikte. Nitekim son koşusunda da starttan çıkamayınca koşu başlamadan bitmiş oldu. Koşmadığı o koşunun ardından 50 günlük bir ara veren ismin sağlık sorunu olduğunu düşünmüyorum. Muhtemelen start sorunu ile alakalı olarak bir takım çözümler üretmeye çalışmışlardır. Son iki koşusunda sadece Gözlük takısı ile koşarken bugün yine tekrardan kulaklık takısı ilave edilerek yarışacak olan isim, süratli gitmesi muhtemel olan koşuda start çıkışında çok mesafe kaybetmediği takdirde etkili olmasını beklediğim isim olup favorimdir.


NURHANBEY: Yarış yaşamı boyunca genellikle KV ve Grup koşularda şansını deneyen safkan, gücü nispetinde başarılı yarışlarıyla dikkatimi çeken bir isimdir. Bugün yarışacağı rakiplerle ve benzer güçte sayılabilecek isimlerle aynı pist ve mesafede yarıştığı koşusunda çok etkili düzlük sprinti sergileyerek kolay bir birincilik elde etmişti. Bugüne dönecek olursak yine önde yarışı süratlendirebilecek isimlerin olması sebebiyle tempo istediği gibi seyredeceğinden dolayı düzlüğe etkili sprintini sergileyebilecek güçte çıkacağını düşündüğümden dolayı koşuyu kazanmasını bekliyorum ve uyumlu binicisiyle GÜNÜN BANKO İSMİ olarak öneriyorum.


BY RA: Verdiği aranın ardından iki koşu gören kaliteli safkan kondüsyon açığını kapatarak yarış nefesini geliştirdi. İdmanlarında da gerçekleştirdiği derecelerin iyiye doğru gitmesi de dikkatimizi çeken konu olurken bugün kendisine uygun ve düş geçirebileceği rakiplerle yarışacak. Startla birlikte ön tarafa gelip koşuyu forse etmesini bekleiğim safkan kendi temposunun üzerine çıkmaya zorlanmadığı takdirde koşuyu kazanmasını beklediğim safkan Alternatif Tek Tercihimdir. Tek rakibinin son iki yarışıyla müthiş bir değişim içerisinde olduğunu gözlemlediğim GOOD HEARTED olmasını bekliyorum.


NİNOŞUN OĞLU: Son koşmuş olduğu 1400 metrelik yarışında düzlüğe kolay tempoda çıkıp kazanacakmış görütüsü olmasına rağmen açığından gelen Yükselim'in içindeki Katı Semih'i de sürüklemesiyle beraber dışarıdaki isimlere cevap veremeyip üçüncülükle ayrıldı. Ardından yaklaşık 3 hafta ara veren safkan düzenli idmanlarla bu koşuya hazırlandı. Kısalan her mesafenin lehine olduğunu düşündüğüm isim, bugün için önde rahat kaçabileceği bir koşu yakalamış durumda. Eğer ki Zulümkar çok ısrarcı olup bu safkanı bozmaya çalışmaz ise koşuyu kazanmasını bekliyorum. Favorimdir.


SENCERHAN: Ankara pistine müthiş uyumlu olduğunu düşündüğüm isim çok uygun bir grupta müsait rakipleri ile start alacak. Buradaki rakiplerinden daha iyi isimler arasında koşmuş olduğu yarışlarında çok diri ve istikrarlı görüntüler vererek başarılı sonuçlar elde eden isim bugün için çok şanslı konumdadır. Startla birlikte yüksek tempoda seyredecek olan yarışı, iyi bir bekleme ile düzlüğe taşıyarak rakiplerinin açığından yapacak olduğu sprinti ile kazanacağına inanıyorum. Alternatif Banko Adayımdır. Değişik bir sonuç çıkabilecek bir koşu olabileceğinden dolayı da diğer ayaklardan elemeler yaparak son ayağı kalabalık tutmak isteyen dostlar için rakipleri şablonumda olacaktır.ALTILI GANYAN ŞABLONUM (Şablon Tutarı 144 TL'dir.)

4-ÖMER COPPER // 1.2.3.7
8-PERFORMER // 3.7.9.4.2
2-NURHANBEY
5-BY RA // 3
1-NİNOŞUN OĞLU // 4.3.5
1-SENCERHAN //// 6.5.2.15.14.13.4.3


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN