YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Haziran 2016 Perşembe

Secreteriat

16 Haziran Secreteriat İZMİR Yarışları Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba Sevgili Dostlarım. İzmir de zor bir program bizi bekliyor. Bugün kuponumu teksiz olarak yapacağım. Tahminlerim ;

1-AYAK : Vasat tayların bir araya geldiği maiden koşuda, yarış hayatının ilk koşusunda da M.Çiçek ile koşuya katılan 6-CHOCOLAT NOIR Favorim olacaktır. Rakipleri başarılı aygır Kaneko yavrusu olan 5-PREDESTINATION bu kez sevdiği çim pistte daha iyi koşmasını bekliyorum. Son koşusunu ölçü almadığım, bomboş kilosu ile yarışa katılacak olan 8-RUN FOR ÖZGECAN ı da yazıp geçiyorum.

2-AYAK : HAND-15 günün en zor yarışlarından olan bu koşuyu dört atla geçmek istiyorum. Startta çok fazla takılmasına rağmen sonlarda müthiş mesafeler kapatıp gelen safkan 7-KAYRAHAN benim Favorim olacaktır. Rakipleri son koşularında form düşüklüğü yaşasa da, mesafeye yatkınlığı ve bu yarışa iyi hazırlığı ile 4-I NEED HERO, Çimde istenilen yarışları elde edemeyip tekrar kuma dönen 10-HASAN BABA ve sürekli tabelanın dibinde yarışı bitiren, geliyorum sinyanlleri veren 5-CEREMONY olacaktır.

3-AYAK : İzmir de Çim koşularının başlaması ile çıkış yakalayan, etkili sprintler atarak gelip yarışı bir türlü kazanamayan, bu kez tecrübeli jokeyi M.Kaya ile yarışa katılacak olan 8-FETHİYE Favorimdir. Tek ciddi rakibi form durumunu yarış görerek geliştiren 2-MURATEFE olacaktır.

4-AYAK : Yarış hayatına Çim-Kum ayırt etmeksizin kazanarak müthiş bir başlangıç yapan, Başarılı Tayfuner in anneden kardeşi 1-AĞAPERSEN yine koşunun mutlak favorisi olacaktır. Alternatif tek adayımdır. Tek ciddi rakibi çime ilk defa çıkacak olan Joker gibi çimci bir aygırın yavrusu 2-SAHİPBEY olacaktır.

5-AYAK : Günün diğer zor geçmeye aday bu koşuda, sürekli birbirleri ile koşan değişik neticeler elde eden safkanlar arasında sıralamam 2-BABİ, 3-RIDE HIGH, 6-DAYS OF THUNDER, 1-HARDRIDGE, 5-OLİVE KİNG şeklinde olacaktır.

6-AYAK : Kum çim ayırt etmeden sürekli iyi koşularını izlediğim 1-BAYKETENCİ, Son kötü koşmuş oldukları yarışları ölçü almadığım, bu gruba her zaman üstünlüğünü hissettirecek olan 13-GÜLERCE ve 4-ZAİSALAM,koşunun sürprizleri 14-ÜNÜBOL ve 15-ESRARDEDE den gelecektir.

Bol Kazançlar...

Şablonum 

6-5-8
7-4-10-5
8-2
1 ///// 2
2-3-6-1-5
1-13-4-14-15


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN