YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Haziran 2016 Perşembe

Secreteriat

16 Haziran Secreteriat İZMİR Yarışları Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba Sevgili Dostlarım. İzmir de zor bir program bizi bekliyor. Bugün kuponumu teksiz olarak yapacağım. Tahminlerim ;

1-AYAK : Vasat tayların bir araya geldiği maiden koşuda, yarış hayatının ilk koşusunda da M.Çiçek ile koşuya katılan 6-CHOCOLAT NOIR Favorim olacaktır. Rakipleri başarılı aygır Kaneko yavrusu olan 5-PREDESTINATION bu kez sevdiği çim pistte daha iyi koşmasını bekliyorum. Son koşusunu ölçü almadığım, bomboş kilosu ile yarışa katılacak olan 8-RUN FOR ÖZGECAN ı da yazıp geçiyorum.

2-AYAK : HAND-15 günün en zor yarışlarından olan bu koşuyu dört atla geçmek istiyorum. Startta çok fazla takılmasına rağmen sonlarda müthiş mesafeler kapatıp gelen safkan 7-KAYRAHAN benim Favorim olacaktır. Rakipleri son koşularında form düşüklüğü yaşasa da, mesafeye yatkınlığı ve bu yarışa iyi hazırlığı ile 4-I NEED HERO, Çimde istenilen yarışları elde edemeyip tekrar kuma dönen 10-HASAN BABA ve sürekli tabelanın dibinde yarışı bitiren, geliyorum sinyanlleri veren 5-CEREMONY olacaktır.

3-AYAK : İzmir de Çim koşularının başlaması ile çıkış yakalayan, etkili sprintler atarak gelip yarışı bir türlü kazanamayan, bu kez tecrübeli jokeyi M.Kaya ile yarışa katılacak olan 8-FETHİYE Favorimdir. Tek ciddi rakibi form durumunu yarış görerek geliştiren 2-MURATEFE olacaktır.

4-AYAK : Yarış hayatına Çim-Kum ayırt etmeksizin kazanarak müthiş bir başlangıç yapan, Başarılı Tayfuner in anneden kardeşi 1-AĞAPERSEN yine koşunun mutlak favorisi olacaktır. Alternatif tek adayımdır. Tek ciddi rakibi çime ilk defa çıkacak olan Joker gibi çimci bir aygırın yavrusu 2-SAHİPBEY olacaktır.

5-AYAK : Günün diğer zor geçmeye aday bu koşuda, sürekli birbirleri ile koşan değişik neticeler elde eden safkanlar arasında sıralamam 2-BABİ, 3-RIDE HIGH, 6-DAYS OF THUNDER, 1-HARDRIDGE, 5-OLİVE KİNG şeklinde olacaktır.

6-AYAK : Kum çim ayırt etmeden sürekli iyi koşularını izlediğim 1-BAYKETENCİ, Son kötü koşmuş oldukları yarışları ölçü almadığım, bu gruba her zaman üstünlüğünü hissettirecek olan 13-GÜLERCE ve 4-ZAİSALAM,koşunun sürprizleri 14-ÜNÜBOL ve 15-ESRARDEDE den gelecektir.

Bol Kazançlar...

Şablonum 

6-5-8
7-4-10-5
8-2
1 ///// 2
2-3-6-1-5
1-13-4-14-15


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN