YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Haziran 2016 Cuma

GanyanTime.com

17 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda AK DIAMOND (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NALAN SULTAN (4) ciddi rakibi olacaktır.GÜLAN BİNDA (3) ve STROM TRACKS (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan MAVİDALGA (3) koşudaki favori isimdir.AĞRI KESİCİ (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DERİN SULTAN (2) ve GÜZELKAYA (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki HIDDEN JEWELS (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.BOBUSHKA (4) en yakın takipçisi olacaktır.NEW CASTLE (1) ve PENGUEN (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla SHOWE BEGINS (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MISS NİLAY (13) en yakın takipçisi olacaktır.ELLA BELLA (12) ve YAYA (17) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki MIZZEN OF TURKEY (3) ve KAFKASLI (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PAYİTAHT (1) ciddi rakipleri olacaktır.TAMGA (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan METAL FIRTINASI (1) koşudaki favori isimdir.ÜNALAMCA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAZDAĞI (3) ve ANADOLU HİSARI (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla PAMUK ABLA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FERACEHAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.BUHARALI (4) ve GÜNHAT (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki RÜZGAR GOLD (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SADO BY SADO (7) en yakın takipçisi olacaktır.NEVİŞAH (14) ve DORUYEL (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN