17 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

17 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda AK DIAMOND (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NALAN SULTAN (4) ciddi rakibi olacaktır.GÜLAN BİNDA (3) ve STROM TRACKS (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan MAVİDALGA (3) koşudaki favori isimdir.AĞRI KESİCİ (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DERİN SULTAN (2) ve GÜZELKAYA (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki HIDDEN JEWELS (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.BOBUSHKA (4) en yakın takipçisi olacaktır.NEW CASTLE (1) ve PENGUEN (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla SHOWE BEGINS (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MISS NİLAY (13) en yakın takipçisi olacaktır.ELLA BELLA (12) ve YAYA (17) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki MIZZEN OF TURKEY (3) ve KAFKASLI (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PAYİTAHT (1) ciddi rakipleri olacaktır.TAMGA (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan METAL FIRTINASI (1) koşudaki favori isimdir.ÜNALAMCA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAZDAĞI (3) ve ANADOLU HİSARI (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla PAMUK ABLA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FERACEHAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.BUHARALI (4) ve GÜNHAT (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki RÜZGAR GOLD (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SADO BY SADO (7) en yakın takipçisi olacaktır.NEVİŞAH (14) ve DORUYEL (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi