YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARLARIMIZ 23 MARTTA YİNE ŞOV YAPTI! ÖZGÜR GÖKÇE'NİN KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ 228 TL - YEDİLİ GANYAN TAHMİNİ 967 TL, HALİL ERDEM'İN KEMPTON PARK ALTILI TAHMİNİ 222 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

17 Haziran 2016 Cuma

GanyanTime.com

17 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda TULYARBABA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MAESTRO (2) ciddi rakibi olacaktır.KEHKEŞAN (4) ve SANEM KIZ (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla CANCAHİDEM (7) ve KAFTAN (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARCIHAN (6) en yakın takipçileri olacaktır.DİKOĞLU (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi durumdaki DÜŞÜMDEKİ (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.MELOŞ (9) en yakın takipçisi olacaktır.ORFİA (11) ve FAUSTİNO (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla LADY DIAMOND (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GEÇİT YOK (3) ciddi rakipleri olacaktır.KARESİ (6) ve DEATH RACER (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki PRODIGY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEAUTIFUL LIFE (5) en yakın takipçisi olacaktır.PEACE TIME (11) ve YAĞMUR KIZ (14) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla GÜNALIMTAY (9) ve PİLEVNELİ (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARAPANTER (4) en yakın takipçileri olacaktır.ÇAYIRÇİMEN (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: Formda olan INFERNO (4) koşudaki favori isimdir.BAY ÇİFTÇİOĞLU (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HOSLİ (3) ve İZMİRŞAHI (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla EMİR EFESİ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BABAKAYRA (2) ciddi rakibi olacaktır.ERCANRÜZGARI (8) ve SONSUZLUK (5) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki AL MAHA (13) koşudaki ilk şanslı isimdir.NIKOLAYEV (2) en yakın takipçisi olacaktır.PERFORM (8) ve EXECUTIVE (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN