YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20 Mayıs içerikleri öğle saatlerinde eklenecektir. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

17 Haziran 2016 Cuma

GanyanTime.com

17 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda TULYARBABA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MAESTRO (2) ciddi rakibi olacaktır.KEHKEŞAN (4) ve SANEM KIZ (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla CANCAHİDEM (7) ve KAFTAN (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARCIHAN (6) en yakın takipçileri olacaktır.DİKOĞLU (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi durumdaki DÜŞÜMDEKİ (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.MELOŞ (9) en yakın takipçisi olacaktır.ORFİA (11) ve FAUSTİNO (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla LADY DIAMOND (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GEÇİT YOK (3) ciddi rakipleri olacaktır.KARESİ (6) ve DEATH RACER (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki PRODIGY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEAUTIFUL LIFE (5) en yakın takipçisi olacaktır.PEACE TIME (11) ve YAĞMUR KIZ (14) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla GÜNALIMTAY (9) ve PİLEVNELİ (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARAPANTER (4) en yakın takipçileri olacaktır.ÇAYIRÇİMEN (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: Formda olan INFERNO (4) koşudaki favori isimdir.BAY ÇİFTÇİOĞLU (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HOSLİ (3) ve İZMİRŞAHI (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla EMİR EFESİ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BABAKAYRA (2) ciddi rakibi olacaktır.ERCANRÜZGARI (8) ve SONSUZLUK (5) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki AL MAHA (13) koşudaki ilk şanslı isimdir.NIKOLAYEV (2) en yakın takipçisi olacaktır.PERFORM (8) ve EXECUTIVE (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN