YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

17 Haziran 2016 Cuma

GanyanTime.com

17 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda TULYARBABA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MAESTRO (2) ciddi rakibi olacaktır.KEHKEŞAN (4) ve SANEM KIZ (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla CANCAHİDEM (7) ve KAFTAN (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARCIHAN (6) en yakın takipçileri olacaktır.DİKOĞLU (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi durumdaki DÜŞÜMDEKİ (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.MELOŞ (9) en yakın takipçisi olacaktır.ORFİA (11) ve FAUSTİNO (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla LADY DIAMOND (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GEÇİT YOK (3) ciddi rakipleri olacaktır.KARESİ (6) ve DEATH RACER (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki PRODIGY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEAUTIFUL LIFE (5) en yakın takipçisi olacaktır.PEACE TIME (11) ve YAĞMUR KIZ (14) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla GÜNALIMTAY (9) ve PİLEVNELİ (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARAPANTER (4) en yakın takipçileri olacaktır.ÇAYIRÇİMEN (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: Formda olan INFERNO (4) koşudaki favori isimdir.BAY ÇİFTÇİOĞLU (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HOSLİ (3) ve İZMİRŞAHI (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla EMİR EFESİ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BABAKAYRA (2) ciddi rakibi olacaktır.ERCANRÜZGARI (8) ve SONSUZLUK (5) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki AL MAHA (13) koşudaki ilk şanslı isimdir.NIKOLAYEV (2) en yakın takipçisi olacaktır.PERFORM (8) ve EXECUTIVE (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.