YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

17 Haziran 2016 Cuma

GanyanTime.com

17 Haziran Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İstanbul'da 8 koşulu ve cazip bir program var. Çift bankolu şablonumuzu kullanmaya devam edeceğiz. Günün ikinci ayağında 3 yaşlı İngiliz safkanlarına ait Maiden mücadele var. Start provalarında beğenilen ve pedigrisi ile de dikkat çeken BRIGHT MAGIC, buraya tecrübeli jokeyi Sadettin Boyraz idaresinde katılacak. İdman pistinde yaptığı işleri koşuya yansıtması durumunda bugün yarış hayatına güzel bir birincilik ile başlayabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak şablon içinde değerlendireceğiz. 

Günün üçüncü ayağında ise 4 ve yukarı İngiliz safkanlarına ait zor bir koşu var. Problemleri giderilen ve kumda bu kez çok koşacağı izlenimleri veren ve idman pistindeki işlerinde de form durumunu artırdığını gösteren PAYİTAHT bugün bu grupta mesafeden etkilenmezse kazanabilir. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak şablon içinde değerlendireceğiz. 

İstanbul programında daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler alternatif bir banko arayışı içinde olacak. Altılı ganyanı daha cazip hale getirmek isteyen yarışseverler risk alarak günün son ayağında DORUYEL'e güvenebilirler. Tek çim koşusunda güzel bir derece elde eden safkan bugün yine orijin olarak yatkın olduğu pistte start alacak. Bu safkanı takip listesine almakta yarar var. 

Bugün programı biraz daha cazip hale getirmek isteyen yarışseverler 7'li ganyan müşterek bahisini tercih edebilir. 7'li ganyanın ilk ayağında üst üste kazanarak şampiyon bir safkan olduğunu gösteren MAVİDALGA yine kazanacak durumda gözüküyor. Bu rakipler önünde de zorlanmadan kazanacaktır. 7'li ganyan çatısı içinde tek olarak düşünülebilir. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 1-2-3-4-5 / HEPSİ / 1 / 1-2-3-4-5 / HEPSİ / 11

Altılı Tahmin
2016-06-17
1. AYAK2. AYAK3. AYAK4. AYAK5. AYAK6. AYAK
HEPSİ111HEPSİ6
211
3
4
5


20.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

20.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN