GanyanTime.com
YENİ

18 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

18 Haziran Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken DESTINO (6) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son startını rahat kazanmış olan BERATINKIZI (12) ciddi rakibi olup TİBO (4) ihmal edilmemelidir. MINT COPY (7) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan BAHARGÜZELİ (7) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken NADİDE SULTAN (11) ciddi rakibi olup BARKIN BEY (1) ve CİLVELİ KIZ (8) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Kum pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan İMPARATOR (3), uzun mesafeli son startını kazanmış olan ÇAKIRALP (5), TUNAHANBEY (4) ve son yarışını ölçü almadığımız DİZDAR BEY (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Çim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ekürili BE MY SHADOW (12-11) öncelikle şans verdiğimiz isim olup kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren LOST RIVER (3), ekürili FORT LAUDERDALE (13-14) ve FEYAZAN (5) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Start aldığı yarışlarla dikkat çeken KISMET KIZ (11) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız HAYALET SÜVARİ (10) ciddi rakibi olup iyi bir form yakalamış olan HARPUTHANI (4) ihmal edilmemelidir. ALDUT (1) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Çim pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan VİCDANSIZ (11) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan COŞANMERİÇ (1) ve TAŞKIR (10) ciddi rakipleri olup KIZILTUĞ (3) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken SECRET SON (2) kazanmaya en yakın isimdir. Son koşularıyla dikkat çeken MARIAGE (4) ciddi rakibi olup hafif kilolu LEGEND OF CARIA (5) sonraki ihtimaldir. CLOATTRO (3) sürpriz yapabilir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Çim pistteki ilk startıyla dikkat çeken EYLÜLDEGEL (9), artan formunu son koşularına da yansıtmış olan ŞEKERTANESİ (12) ve URLA DESTANI (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. DİLAVERAĞA (1) ciddi rakipleridir.

9.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken ekürili SOĞUKKANLI (10-7) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son koşularını ölçü almadığımız JAKŞİ JİLKI (1) ciddi rakibi olup artan formuyla OTTOMAN SLAP (3) ihmal edilmemelidir. HATTUŞAŞ (5) sonraki ihtimaldir.