YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

18 Haziran 2016 Cumartesi

Kurtiniadis Kurtiniadis

18 Haziran Kurtiniadis ANKARA Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

MAGFELLOW: Aradan sonra gördüğü koşuları ile formunu yükselten kısrak ilk kez rahatsız edilmeden önde götürebileceği bir yarışta şans arayacak. Startla birlikte öne düşüp kendine pres yapması muhtemel olan Petekcan'dan erken sıyrılabilirse koşuyu bitirmeye oldukça yakın gördüğüm isim olup favorimdir. Ancak ilk ayakta her atın birbirini geçebilecek potansiyelde olduklarına olan inancımdan dolayı mümkün mertebe kalabalık tutmaktan yanayım.


KORAYHAN: Anne kan hattı bakımından yüksek potansiyel barındırması sebebiyle ilk koşusundan bu zamana sürekli dikkat ettiğim tay, verdiği aranın ardından 2 koşu gördü ve çokta fazla sıkıştırıldığını söyleyemem. Üstelik son yarışında düzlüğe çok kolay çıkmasına rağmen kendisine ters gelen mesafede son 200 e kadar yarışın içindeydi. Gördüğü koşuların ardından idman pistinde iyi dereceli galopları ile koşuya katılacak olan tay ilk kez bu denli etkili bir jokeyle yarışacağından dolayı bugüne kadar ki en etkili performansını sergilemesini bekliyorum. Favorimdir.


ERTUĞRUL: Seri şekilde kazandığı koşuların ardından, eksik olduğunu düşündüğüm çim pistte üstelikte kendisinin yarışları bakımından ters gelebilecek mesafelerde KV yarışlar koşan safkan bugün daha etkili olduğu kısa mesafeli kum pist yarışında müsait rakipleri ile yarışacak. KOCAKAYA'nın da binebileceği iki isim varken bu safkanı tercihlemesi de direkt hedef yapıldığının göstergesidir. Bugün için önde sert bir süratle başlayacak olan koşuyu ön grubu fazla elinden kaçırmadığı takdirde kazanmasını bekliyor ve GÜNÜN BANKO İSMİ olarak öneriyorum.


SANZATU: Müthiş karakterli bir yarış atı Sanzatu. Tırnağında ne varsa o yarışa verebilen potansiyelde bir safkan. Bugüne baktığımız da koşu gidişhattı lehine şekilde yarışacak. Muhtemelen kendi temposunun üzerine çıkabilecek Yavuzsel'i öne salacak arkasında 2.likte giderek son 1000 de tempo yapıp Yavuzsel'i atlayarak düzlüğe avansla çıkmaya çalışacak. Bu senaryoda çok başarılı koşmasını beklediğim isim eğer ki Yavuzsel'in ön için ısrarcı olmaması durumunda da çok daha etkili bir performans sergileyecektir. Uyumlu binicisi idaresinde denk rekiplerini geride bırakmaya oldukça yakın olup Favorimdir.


BELEGORSK: Hayatının ilk yarışında Vefa Arıcı ekürisine dahil olarak İStanbul da Wolf Prince'in kazandığı maiden koşuda favorilerden olan tay, o gün için düzlükte işlemeyince jokeyi tarafından sıkıştırılmadan koşuyu gerilerde tamamladı. Ardından bir müddet ara veren isim, Ekürisini değiştirerek Ali Güneş'e satıldı. Eküri değiştirildikten sonra sıkıştırılmadan bir yarış gösterilen safkan, orijin bakımından çok yüksek potansiyele sahip bir isim. Bugün daha uyumlu olduğunu düşündüğüm çim pistte yarışacak olmasından dolayı, arantisi çok büyük hata yapmadığı takdirde çok etkili koşmasını beklediğim isim olup Favorimdir.


IRKIM: Uzun süredir takibimde olan safkan artık kazanmanın eşiğine geldi diyebilirim. Startla birlikte önde sert tempo oluşacaktır. Lehine gidişhat, pist ve mesafede boş kilosunun da vermiş olduğu avantajla koşuyu lehine çevirmesini beklediğim isim olup favorimdir.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM (Şablon Tutarı:268,80)

10.9.3.7.1 // 6.4.2
5.8.6.2
3-ERTUĞRUL
2.3.4.1
3.4.5.1.12
11.7.16.2.3.5.10


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN