YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

18 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

19 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda SAN FRANCISCO (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MANTICORE (1) en yakın takipçisi olacaktır.ZIPPY (6) ve GOLDEN HARD (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki BUDAKHAN (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.TURANHAN (6) ciddi rakibi olacaktır.ERAYHAN (10) ve SÜVARİOĞLU (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan WINTER GALLOP (1) koşudaki favori isimdir.BABBINO CARO (3-7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FIRST POWER (5) ve JUNIOR PAN (8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla YEDİİKLİM (11) ve HAYAL DÜNYASI (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TEMİZKAAN (9) ciddi rakipleri olacaktır.MURTECİZCAN (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla ZU HAT (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GOLDEN TOWER (1) ciddi rakibi olacaktır.MARVELOUS IRON (4) ve HARPUTLUNUN OĞLU (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: İyi durumdaki ALPİKE (4) ve BEYAZ KULE (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KÖSTEBEK (2) ciddi rakipleri olacaktır.ATILIM (5) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: İyi formuyla ALKANHAN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.KEPEZ STORM (2) ciddi rakibi olacaktır.OGHUZ (8) ve MY SWEET LADY (1-10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN