YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

18 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

19 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda SAN FRANCISCO (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MANTICORE (1) en yakın takipçisi olacaktır.ZIPPY (6) ve GOLDEN HARD (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki BUDAKHAN (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.TURANHAN (6) ciddi rakibi olacaktır.ERAYHAN (10) ve SÜVARİOĞLU (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan WINTER GALLOP (1) koşudaki favori isimdir.BABBINO CARO (3-7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FIRST POWER (5) ve JUNIOR PAN (8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla YEDİİKLİM (11) ve HAYAL DÜNYASI (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TEMİZKAAN (9) ciddi rakipleri olacaktır.MURTECİZCAN (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla ZU HAT (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GOLDEN TOWER (1) ciddi rakibi olacaktır.MARVELOUS IRON (4) ve HARPUTLUNUN OĞLU (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: İyi durumdaki ALPİKE (4) ve BEYAZ KULE (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KÖSTEBEK (2) ciddi rakipleri olacaktır.ATILIM (5) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: İyi formuyla ALKANHAN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.KEPEZ STORM (2) ciddi rakibi olacaktır.OGHUZ (8) ve MY SWEET LADY (1-10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


21.11 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN