GanyanTime.com
YENİ

19 Haziran 2016 Pazar

GanyanTime.com

19 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda OYUNBOZAN (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.BAŞAKHAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.EFE YÜREK (5) ve ERKUTAY (6-4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan TİRAN (5-4) koşudaki favori isimdir.ŞİİRSEL (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SHARINGAN (2) ve NOBLE LOND (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan KUZEN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.TEZCANLI (7) en yakın takipçisi olacaktır.ÖZBARIŞ (6) ve GÜVEN BEY (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla LEVES (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NURİ BEY (8) en yakın takipçisi olacaktır.UNCHAIN MY HEART (2) ve ALTINBEŞİK (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan DOMINANT SON (1-5) koşudaki favori isimdir.MATMAZEL ÇİKOLATA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.TANZER (11) ve SADIK AĞA (12) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Artan formuyla KIŞLALI (1) ve TAYFUNER (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YOLDAŞ (3) en yakın takipçileri olacaktır.SELÇUKLUBEYİ (2) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Formda olan FAIRY FAST (2) koşudaki favori isimdir.ÇARÇIRA (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YORKVILLE QUEEN (1) ve ECEMNUR (9) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi formuyla ALAKIZ (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ARAP TURGAY (3) en yakın takipçisi olacaktır.TUMBULEFE (2) ve DEVRAN (4-6) sonraki ihtimallerdir.