YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Haziran 2016 Pazar

Kurtiniadis

19 Haziran Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

BUDAKHAN: Güçlü ve mesafeye yatkın olan bir safkan. Gidişhat konusunda biraz sıkıntılı olmasının yanında jokeyinin yarış içinde safkanı hiç üzmeden düzlüğe çıkartması gerekiyor. Çokta uzun olmayan sprintini bu şekilde daha iyi yansıttığında rakiplerini kolayca sürklase edebiliyor. G2 Mohaç koşusundan sonra eküri safkanı Hışman'a emanet ederken safkanla hiç uyumu olmadığı ve yanlış sürüldüğü halde yine de elinden geleni yapmaya çalıştı. Akın bu safkanı tanıyor ve daha önce birincilik elde ettiğinden dolayı fazla uyum sorunu yaşamayacaktır. Baştan sona süratli gitmesi muhtemel olan yarışta etliye sütlüye bulaşmadan gerilerde dönmesini beklediğim virajdan sonra kolay temposuyla 300 lerde belirip, etkili ataklarıyla koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir. GÜNÜN BANKOSU OLARAK ÖNERİYORUM.


BABBINO CARO: Kazandığı maiden yarışında müthiş bir görüntü veren safkan, sonraki yarışında öndeki tempoya aldanınca çok etkisiz bir koşu sergileyip tabelaya tutundu. Sürekli takibimde olan ismin Anne kan hattı bakımından çok kaliteli bir pedigriye sahip olması da safkanı takip etmemdeki önemli etkenlerdendir. Bugün daha iyi anlaşabileceği Ahmet Çelik idaresinde daha önce geçtiği benzer rakiplerle yarışacak olmasından dolayı koşuyu kazanabileceğine inanıyorum. Favorimdir.


TEMİZKAAN: Biryarış önce de tek olarak önerdiğim safkan o gün için mesafe konusunda sıkıntılar yaşadığını düşündüm. Sonlarda işlemeyence de aprantisi safkanı içeri attı orada da iyice pustu. Bugün için kısalan mesafede süratli isimlerin çokluğu sabebiyle yarış temposu yukarılara çıkacağından uyumlu binicisi ile etkili düzlük sprinti ile koşuyu bu sefer kazanabileceğine inanıyorum. Alternatif Tek Adayımdır.


GOLDEN TOWER: Bu şartlar altında koşular bulduğunda daha etkili ve sert gruplarda bile müthiş performanslar sergileyen safkan yine istediği tarzda bir yarış yakaladı. Startla birlikte öne düşüp kendi temposunu kabul ettirebileceği bir yarış yapacağını düşünüyorum. Koşuyu kendi temposunda götürüp sermayeli çıkacak olduğu düzlüğe koşu içindeki en ciddi rakibi olan Zuhat'ın ataklarına direnebileceğini düşündüğümden Alternatif Tek Adayı olarak öneriyorum.


ALPİKE: Her kaizbert temsilcisinde olduğu gibi bu safkanda da yapısal olarak bir heybet söz konusu. Koşmuşl olduğu yarışlarında da etkili performanslar sergilediğinden dolayı bugün de uyumlu binicisi idaresinde sürekli birlikte yarıştığı isimler yanında artan yarış tecrübesi ile bugün için daha etkili performans sergilemesini beklediğim isimdir. Favorimdir.


KEPEZ STORM: Süratli giden yarışları yakaladığı zaman etkili düzlük sprinti ile sonuca giden safkan bugün yine lehine şartlarda yarışacak.Süratli gidecek olan yarışta önde yıpranacak olan rakiplerinden daha  sermayeli şekilde düzlüğe  çıkmasını beklediğim sprinter safkan uyumlu binicisi idaresinde ağır kilosuna rağmen etkili sprintini sergilemesini beklediğim isim olup Favorimdir.


İSTANBUL ŞABLONUM

2-BUDAKHAN
3-BABBINO CARO //5.8.10.2.12.1
9-TEMİZKAAN // 11.2.1
1-GOLDEN TOWER // 5
4-ALPİKE // 1.3.2.7.10.5
2-KEPEZ STORM // 4.7.8.6


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN