YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

2 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

2 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda son koşusunu kazanan AKHUN (1),formunu geliştiren OĞLUM EGE (4),etkili formu ile SERKANAĞA (6) ve tecrübeli jokeyi ile ALİBEGİ (8) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Koştuğu üç koşuyuda kazanan STORM GIRL (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; BENAZİR KIZ (2),SEYYAHKIZI (5) ve ÖRNEKAY (4) hata kollayacak safkanlardır.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen PORSUK BEYİ (5) favorimizdir. İyi durumu ile BABA İHSAN (5) favorinin ciddi rakibi olup; NERGİSBEY (3) ve TEKTABANCA (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile LOWE (9) ve KARA TURNA (8) birinciliğin güçlü adayları olup; DEAD PAN (1) ve KUMCAMET (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan TAMBORA (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde ERSÖZLÜ (3) favorinin ciddi rakibi olup; FORTE (4) ve NOISY BOY (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Son iki koşusunu kazanan ANKARALI (3) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; NAİFCAN (4),KRAL EGE (5) ve SPEEDY GUNNER (9) hata kollayacak safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan ULAKÇI (3) iyi performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; DAŞTANBEY (7),LENGÜR LÜNGÜR (4) ve ÇAKIRALP (6) hata kollayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ROYAL SET (7) ve MISS IRONARM (9) birinciliğin güçlü adayları olup; LİTOR (5) ve TATVAN GÜLÜ (12) sonraki ihtimallerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN