YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

2 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

2 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda son koşusunu kazanan AKHUN (1),formunu geliştiren OĞLUM EGE (4),etkili formu ile SERKANAĞA (6) ve tecrübeli jokeyi ile ALİBEGİ (8) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Koştuğu üç koşuyuda kazanan STORM GIRL (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; BENAZİR KIZ (2),SEYYAHKIZI (5) ve ÖRNEKAY (4) hata kollayacak safkanlardır.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen PORSUK BEYİ (5) favorimizdir. İyi durumu ile BABA İHSAN (5) favorinin ciddi rakibi olup; NERGİSBEY (3) ve TEKTABANCA (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile LOWE (9) ve KARA TURNA (8) birinciliğin güçlü adayları olup; DEAD PAN (1) ve KUMCAMET (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan TAMBORA (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde ERSÖZLÜ (3) favorinin ciddi rakibi olup; FORTE (4) ve NOISY BOY (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Son iki koşusunu kazanan ANKARALI (3) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; NAİFCAN (4),KRAL EGE (5) ve SPEEDY GUNNER (9) hata kollayacak safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan ULAKÇI (3) iyi performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; DAŞTANBEY (7),LENGÜR LÜNGÜR (4) ve ÇAKIRALP (6) hata kollayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ROYAL SET (7) ve MISS IRONARM (9) birinciliğin güçlü adayları olup; LİTOR (5) ve TATVAN GÜLÜ (12) sonraki ihtimallerdir.


24.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN