GanyanTime.com
YENİ

2 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

2 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Son koşularını kazanan ALDERAMİN (1) ve İBİBİK (4) birinciliğin güçlü adaylarında olup; sonb koşularını kazanan diğer isimler HANIM SULTAN (3) ve İYİNESİL (5) hata affetmeyecek safkanlardır.

2.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile UNCHAIN MY HEART (6) ve KIZIL GÜNEŞ (11) birinciliğin güçlü adayları olup; CEMALETTİN BEY (1) ve DORUKSEL (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen ERYN (6) favorimizdir. İyi durumu ile SOPHISTICATED (11) favorinin ciddi rakibi olup; SINEMIS (4) ve SARJANA (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Mesafe ve pist ayırmayan TORAMAN (5) favorimizdir. Usta jokeyi ile KIRDENİZ (4) favorinin ciddi rakibi olup; ERKMEN (3) ve DERBİŞAH (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunda sert rakiplerinin yanında mücadele eden BABADÖKER (1) tabelada yer bulabildi bu sefer uygun rakipleri yanında start alacak olan safkanın kazanması normal sonuç olacaktır. RIGHT OR WRONG (2),RED EYE (4) ve TAHİRİ (6) favorinin hatasını kollayacak safkanlardır.

6.Koşu: Son koşularında dikkat çeken NALYAKAN (1), formda jokeyi ile LAST SPEED (5), sürekli açık yarışlarda mücadele eden PRINCESS WESTPORT (7) ve son koşusunu kazanan GONDOR (4) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Son koşusunda dikkat çeken ZAİSALAM (5) ve son çim koşusu beğenilen GÖKALTAY (2) birinciliğin güçlü adayları olup; HORASANGÜNEŞİ (1) ve UĞRUAÇIK (8) ihmal edilmemelidir.