GanyanTime.com
YENİ

2 Haziran 2016 Perşembe

SERCAN çancı

2 Haziran Kurtiniadis İZMİR Tahminleri (21 TL'ye 1.085 TL KAZANDIRDI)

 

DORUKSEL: Aksel yavrusu olmasından dolayı sürekli takibimde olan bir safkan. Anne kan hattı kaba kum pistte nitelikli ve sınıflarına göre iyi yavrular vermiş bir familyadan.Bu sebepten dolayı kaba kum performansının bu sebepten dolayı sezon içerisinde değişebileceğine inanıyorum. Babayiğit bir fiziğe sahip olan safkan kanımca stili dışı koşturuluyor. Ön tarafa düşüp koşuya tempo verse daha başarılı olacak izlenmi edindiğim safkandan bugün bu tarzda bir yarış beklemekteyim. Startla birlikte ön tarafa düşmesini beklediğim safkan, koşunun temposunu ağır tutup viraja yakın arttırarak avans almasını ve bu avansı da fotoya kadar korumasını bekliyorum. Favorimdir.


WHITE SOX: Yine anne kan hattı sebebi ile potansiyelli bir kan hattına sahip olan kısrak, kış sezonunda şubat ayına kadar eksik olduğu kum pistte yarışmasından dolayı başarısız sonuçlar elde ettiğinden dolayı ilgilileri tarafından geri alındı. yaklaşık 3 ay aradan sonra tekrar sevdiği çim pistte sezonu açtı ve etkisiz biniciye rağmen başarılı sayılabilecek ve tatmin edici derece ile 6.lık elde etti. Bugün daha etkili binici ile yarış görme avantajı ve müsait sikletle start alacak. Cazip konumdaki safkan benim favorimdir.


TORAMAN: Beni takip eden dostlar Toraman sempatimi bilirler. Her şehirde, her pistte, her mesafede yüreğiyle koşup gücünün sonuna kadar mücadele eden tam bir savaşçı. Bugün yine uygun rakiplerle start alacak. Baştan süratli gidecek koşuda en uyumlu olduğu jokeyle start alacağından dolayı yine daha önce geçtiğiğ rakipler arasında ve daha sevdiği çim pistte koşuyu kazanmasını beklediğim isim olup GÜNÜN BANKOSU OLARAK öneriyorum.


BABADÖKER: Uzun mesafeden dolayı ve müthiş safkan CEMCEM'le mücadele etmesinin dezavantajını yaşayan klas safkan dördüncülük elde etti. Bugün daha önce müthiş performanslar sergilediği mesafede ağır kilosuna rağmen çok çok uygun rakipler yanında start alacağından dolayı koşuyu kolay bir şekilde kazanacağını düşünüyorum. GÜNÜN BİR DİĞER BANKOSUDUR.


PRINCESS WESTPORT: Bu grupla alakası olmayan bir isim olsa da İzmir de ilk kez koşacağından dolayı performansını merakla bekliyorum. Normal şartlarda kazanır ama ilk kez ters pistin ve İzmir virajının azizliklerini yaşayabileceğini düşündüğümden banko önermeye çekindim. Yine de favorimdir.


UTKANER: Takibimde olan safkan bugün lehine şartların oluşacağı bir gidişhatta yarışacak olmasından dolayı, yetenekli aprantisi ile bomboş sikletinin de vermiş olduğu avantajla kuponları son ayaktan dökebilir. Dikkat


ŞABLONUM

2.6.10.11.9
15.11.6.5.7.9.10.16.4 // Hepsi

5-TORAMAN
1-BABADÖKER
7-PRINCESS WESTPORT / 6.5.4.3.1
18.17.14.1.5.2.3.4 // Hepsi

/ öncesi kupon tutarı 21.60 TL'dir.

6'LI GANYAN(10/10/5/1,6/7/4) :1.085,02 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

TÜRKİYE'NİN TARTIŞMASIZ EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ


EMEĞE SAYGI. LÜTFEN SİTEMİZİ TÜM YARIŞSEVER DOSTLARINIZA TAVSİYE EDİNİZ.