GanyanTime.com
YENİ

20 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

20 Haziran Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: İyi form durumuyla ekürili KIBRISLI (4-5) ilk şanslı isimdir. Aynı pistteki son koşusunu kazanmış olan DEMRE (2) ciddi rakibi olup artan formunu son yarışlarına da yansıtmış olan DİLŞANKIZI (6) ihmal edilmemelidir. ÇÖLRÜZGARI (1) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Uyumlu binicisiyle start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan CAN EMİNEM (7) kazanmaya en yakın isimdir. BEAU (6) ciddi rakibi olup bu koşuyla yarış hayatına başlayacak olan YAFET (3) ve AKÇİLDEDE (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi bir form yakalamış olan BUZUL (3), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren CANIM ÇİDEM (2), kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken JEKFER (5) ve son startını kazanmış olan GÜLRUH HATUN (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Kum pist performanslarıyla dikkat çeken SİNCAP GÜL (3) ve NORTH VALLEY (1) devam eden form durumları ve etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Son startını ölçü almadığımız TURAP (2) ciddi rakipleri olup TORO TORO (8) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Uyumlu binicisiyle aynı pist ve mesafeli iki startını da rahat kazanmış olan HIZ PERİSİ (4) ilk şanslı isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken BERKALP (1) ciddi rakibi olup etkili jokeyiyle ARTUNYILDIZI (2) ihmal edilmemelidir. ÇELİKÇİÇEĞİ (3) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Aynı pistteki son startını kazanmış olan BABA MEHEY (1), uyumlu binicisiyle son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan SABRİ BABA (5), etkili jokeyiyle VICTORY CHARM (3) ve hafif kilolu THE FLAMINGO (10) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan DİLBER GÜLÜ (1) uyumlu binicisiyle ilk şansa sahiptir. Son yarışlarıyla dikkat çeken GÖRGÜNCAN (8) ve ÇAKIRCELEP (2) ciddi rakipleri olup hafif kilolu KALENDER KIZ (10) ihmal edilmemelidir.