GanyanTime.com
YENİ

19 Haziran 2016 Pazar

GanyanTime.com

20 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Artan form durumuyla ATLIOĞLUM (4) öncelikle şans verdiğimiz isim olup kum pistteki aynı mesafeli son koşusunu kazanmış olan DİNÇBEY (7) ve son startını ölçü almadığımız EDEBEY (10) ciddi rakipleridir. KIZIL HANÇER (9) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken KIZIMDİLŞAH (2) ve GÜLARİFE (1) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup PAROLA (10) ciddi rakipleridir. MİYASE SULTAN (9) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken KOMSHU (2) ilk şansa sahiptir. Başarılı yarışlarıyla TO BE BY YOUR SIDE (3) ve son startını ölçü almadığımız ANATOLIAN SUN (1) ciddi rakipleri olup AUF WIEDERSEHEN (4) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan HARPUTLU (2) tecrübeli jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. WIN FOR ME (4) ciddi rakibi olup COMFORT ZONE (1) ihmal edilmemelidir. LA BOHEME (3) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken OLGUNBABA (2) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren SASANİ KAPLANI (6) ciddi rakibi olup GÜÇSALAN (8) ihmal edilmemelidir. BAHTIAK (1) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: İyi form durumunu son koşusuna da yansıtmış olan hafif kilolu NERIA (16) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son startını ölçü almadığımız PERFECTUS (8) ve son yarışını çok rahat kazanmış olan WIND RUNNER (3) ciddi rakipleridir. HAŞİM AĞA (12) sonraki ihtimaldir.