YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Haziran 2016 Pazartesi

Kurtiniadis Kurtiniadis

20 Haziran Kurtiniadis KOCAELİ Tahminleri, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

ATLIOĞLUM: Son koşmuş olduğu Y1 koşu performansı bu grup için yeterli seviyede. Bu tarz uzun mesafeli kum pist koşularında zaman zaman etkili performanslar gösteren safkan bugün için önde kalabalık bir liderlik çekişmesinin olacağı grupta Hışman'ın iyi yer tutması ve sabırlı bekleme yapması durumunda kendisine şans yaratacaktır. Favorimdir.


KIZIMİREM: Tay satışlarında 50.000 TL satış bedeli ile alınan kısrağın anne kan hattı muazzam derecede potansiyelli isimlerden oluşmakta. Babasının Hisarhan oluşu da ayrı bir dikkat unsuru. Bu kan hattından kötü bir isim çıkmayacağını düşünerek uzun süredir bu koşuya hazırlanan ismin 1 kulvar avantajı ile iyi bir start alması halinde öne düşerek koşuyu bir solukta bitirebileceğini düşünüyorum. Favorimdir.AUF WIEDERSEHEN: Kocaeli pistine muazzam derecede uyum sağlayan safkan son G1 Kısrak koşusu haricinde genel anlamda çok istikrarlı koşular sergiliyor. Ayağına seri bir isim olması sebebiyle startla birlikte serilik gösterip liderliği alan safkan kendi temposunu rakiplerine kabul ettirerek sonuca gidebiliyor. Grupta kendisi ayarında iki rakibi olduğunu düşündüğüm ismin rakipleri kendisi kadar hazır olmadığından dolayı, starla birlikte bilinen stilini sahaya yansıtıp alacağı liderliği, daha önce geçtiği benzer rakiplerinin yanında bir solukta fotolayarak 1.likle taçlandırmasını bekliyorum. GÜNÜN BANKOSUDUR.


WIN FOR ME: Son kazandığı koşusunda da Tek olarak önerdiğim safkan beni yanıltmadı. Genel anlamda kaba kum pistte daha etkili koştuğunu düşündüğüm isim bugün de son geçtiği rakiplerinden bir alt sınıfta nitelendirebileceğim isimler arasında yarışacak. Startla birlikte çok yüksek bir tempo oluşacağını düşünmüyorum. Bu yüzden ön grupba yakın takip etmesi safkanın lehine olacaktır. Ben Furkan'ın da biraz bu şekilde koşturabileceğine inandığımdan dolayı müsait rakiplerini düzlük üzerinde gerçekleştireceği atakları ile geçip kazanacağına inanıyorum. Alternatif tek adayımdırTek rakibinin HARPUTLU olmasını bekliyorum.


SASANİ KAPLANI: Bugünkü jokeyi ile uyumu muazzam. Hayatındaki iki birinciliğini de Furkan Yüksel ile gerçekleştirmiş olan safkan, anne kan hattı itibariyle yüksek potansiyel barındırmasına rağmen bu potansiyelini henüz tam anlamıyla yarışlarına yansıtamayan isimlerden. Son birinciliğindeki diri görüntüsünü bugün de sahaya yansıtmasını beklediğim isim, biraz süratli tempoda geçmeye aday koşude etkili düzlük sprinti ile sonuca gitmesini beklediğim isim olup favorimdir.


NERIA: İlk kez Kocaeli pistinde yarışan kısraFavorimdir.
k, start çıkışında biraz tereddüt gösterip kendisini yarışa geç  adapte etmesine ve mesafenin kısa oluşuna rağmen, düzlük üzerinde en sonda çıkıp müthiş bir sprintle gelip ikinciliği kurtardı. Hali hazırda hala maiden bir isim olan kısrak, Kocaeli pistine iyi uyum sağladı. Bugün için 300 metre uzayan mesafede, en dış kulvar tercihi olması sebebiyle biraz dezavantaj yaşayacak olsa da start çıkışında çok sıkıntı yaşamaması halinde boş kilosunun da verdiği avantajla güzel bir düzlük sprinti ile hayatındaki ilk birinciliği alabileceğini düşünüyorum.


KOCAELİ ŞABLONUM


4.10.2.3.8.9.7.11.12
3.4.5.2.7.10.1
4-AUF WIEDERSEHEN
4-WIN FOR ME / 2-HARPUTLU
6.2.8
16.5.6.7.9.1.3.2.8.14.13.15

(Şablonun Tamamı 272,16 TL- Çift tekli 136,08 TL)


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN