GanyanTime.com
YENİ

20 Haziran 2016 Pazartesi

Secreteriat

20 Haziran Secreteriat KOCAELİ Tahminleri

 

7-DİNÇBEY : İzmir son koşmuş olduğu çim yarışını ölçü almadığım Dinçbey, 09.07.2015 tarihinde Kocaeli de koşmuş olduğu tek yarışta başarılı koşarak Dayı Dayı arkası ikinci ayrılmıştı. Çalışmaları ve Grubun uygunluğu ile Favorim Olacaktır. 

Bu koşuda Günün Ganyanı oynayacaklara Dinçbey ya da daha cazip çıkacak olan 8-BABASEYFİ yi öneriyorum

3-TO BE BY YOUR SIDE : Bir Süre ara vermesine rağmen Kalite kısrak 1.200 den fazla etkilenmeyeceğini, dinçlik yarışı yapacağını düşünüyorum. Ankara da bu yarış için yapmış olduğu galopları tatminkar. Favorimdir...

2-HARPUTLU : Bir önceki koşusunda bu pistin başarılı tayları Red Rebel, StormBorn gibi tayları rahalıkla geride bırakan Harputlu M.Kaya ile yine koşunun en şanslı ismi olacaktır. Alternatif Tek Adayımdır.

6-SASANİ KAPLANI : Bu koşuda en ciddi rakibi Olgunbaba nın kilodan etkileneceğini düşündüğümden dolayı, Kendisini çok iyi tanıyan başarılı jokeyi F.Yüksel ile Tekrar Fotoyu önde geçecektir. Bankom...

16-NERIA : Adana ve İstanbul da koşturulup, son yarışında Kocaeli ye getirilen Nerıa nın Fıny arkası yapmış olduğu 2.liğini çok beğendim. M.Çiçek bir kez daha tercih ettiği tay bu koşuda favori hanemde olacaktır.


ŞABLONUM

7 - 8 - 4
1-2-3-10-5
3 - 2 - 4
2 ////// 4
6 SASANİ KAPLANI
16 - 3 - 1 - 7 - 5 - 8 - 9 

37,80 TL.

Bol Kazançlı Haftalar...