YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! Yazarımız Adanalı 17 Eylül İzmir 1. Altılısını doğru tahmin ederek 9.793 TL KAZANDIRDI. Bizi takip etmeye ve dostlarınıza önermeye devam edin.

20 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

21 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ATMACA BEYİ (1) ve BESLENEY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÖKKALE (3) ciddi rakipleri olacaktır.GÖLCÜK ASLANI (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

2.Koşu: Formda olan ANKARALI (1) koşudaki favori isimdir.SPEEDY GUNNER (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PERİ BEYİ (3) ve WHITE HART LANE (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Artan formuyla FRODO BAGGINS (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BRIGITTE (5) en yakın takipçisi olacaktır.MY İNCİ (7) ve MY COST (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BİNDALINGÜLÜ (1) ve RABAT GÜZELİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YAVUZ HATUN (9) en yakın takipçileri olacaktır.ŞİVENAZ (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: İyi durumdaki DIRTY (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.GUNNER (1) en yakın takipçisi olacaktır.KIZILYILMAZ (4) ve DEMİR PENÇE (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Formda olan STORM GIRL (1-5) koşudaki favori isimdir.SEYYAHKIZI (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GÖNÜLGÜZELİ (4) ve ÖRNEKAY (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla ULAKÇI (3-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KAÇIN GELİYOR (1) en yakın takipçisi olacaktır.DAŞTANBEY (6) ve LENGÜR LÜNGÜR (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki ORADINARIO (1) ve ROYAL PUNCH (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ZEUS (4) ciddi rakipleri olacaktır.I SAW THE SUN (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.