YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

20 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

21 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ATMACA BEYİ (1) ve BESLENEY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÖKKALE (3) ciddi rakipleri olacaktır.GÖLCÜK ASLANI (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

2.Koşu: Formda olan ANKARALI (1) koşudaki favori isimdir.SPEEDY GUNNER (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PERİ BEYİ (3) ve WHITE HART LANE (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Artan formuyla FRODO BAGGINS (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BRIGITTE (5) en yakın takipçisi olacaktır.MY İNCİ (7) ve MY COST (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BİNDALINGÜLÜ (1) ve RABAT GÜZELİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YAVUZ HATUN (9) en yakın takipçileri olacaktır.ŞİVENAZ (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: İyi durumdaki DIRTY (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.GUNNER (1) en yakın takipçisi olacaktır.KIZILYILMAZ (4) ve DEMİR PENÇE (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Formda olan STORM GIRL (1-5) koşudaki favori isimdir.SEYYAHKIZI (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GÖNÜLGÜZELİ (4) ve ÖRNEKAY (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla ULAKÇI (3-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KAÇIN GELİYOR (1) en yakın takipçisi olacaktır.DAŞTANBEY (6) ve LENGÜR LÜNGÜR (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki ORADINARIO (1) ve ROYAL PUNCH (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ZEUS (4) ciddi rakipleri olacaktır.I SAW THE SUN (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN