YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

21 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ATMACA BEYİ (1) ve BESLENEY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÖKKALE (3) ciddi rakipleri olacaktır.GÖLCÜK ASLANI (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

2.Koşu: Formda olan ANKARALI (1) koşudaki favori isimdir.SPEEDY GUNNER (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PERİ BEYİ (3) ve WHITE HART LANE (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Artan formuyla FRODO BAGGINS (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BRIGITTE (5) en yakın takipçisi olacaktır.MY İNCİ (7) ve MY COST (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BİNDALINGÜLÜ (1) ve RABAT GÜZELİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YAVUZ HATUN (9) en yakın takipçileri olacaktır.ŞİVENAZ (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: İyi durumdaki DIRTY (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.GUNNER (1) en yakın takipçisi olacaktır.KIZILYILMAZ (4) ve DEMİR PENÇE (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Formda olan STORM GIRL (1-5) koşudaki favori isimdir.SEYYAHKIZI (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GÖNÜLGÜZELİ (4) ve ÖRNEKAY (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla ULAKÇI (3-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KAÇIN GELİYOR (1) en yakın takipçisi olacaktır.DAŞTANBEY (6) ve LENGÜR LÜNGÜR (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki ORADINARIO (1) ve ROYAL PUNCH (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ZEUS (4) ciddi rakipleri olacaktır.I SAW THE SUN (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN