YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

21 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

21 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ÇEKO DAYI (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MEAN OF LIFE (3) ciddi rakibi olacaktır.YENİLMEZ (4) ve BALYECİ SALİH (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki GAZEVAN (1) koşudaki ilk şans verilebilecek isimdir.KIZIM İDİL (3) en yakın takipçisi olacaktır.SOYUGÜZEL (9) ve ŞÖLENİM (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla MENINA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SASUNSI (8) en yakın takipçisi olacaktır.KIZIL GÜNEŞ (4) ve AKYAZILI DİLA (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BARANBABA (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BECOCAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.FECIR (5) ve MOLUHAN (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla CORITIBA (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MARDINAR (8) en yakın takipçisi olacaktır.GRADE BOY (3) ve HERO ADMIRAL (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki KARTALÖMER (4) ve SARECAN (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇIRPANLI (1) en yakın takipçisi olacaktır.ÇİFTÇİBEY (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: İyi formuyla KONGO (7-8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÖZÜMTATAR (1) en yakın takipçisi olacaktır.ERTANBEY (9-6) ve KOÇALİ (5) sonraki ihtimallerdir.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN