YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

21 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ÇEKO DAYI (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MEAN OF LIFE (3) ciddi rakibi olacaktır.YENİLMEZ (4) ve BALYECİ SALİH (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki GAZEVAN (1) koşudaki ilk şans verilebilecek isimdir.KIZIM İDİL (3) en yakın takipçisi olacaktır.SOYUGÜZEL (9) ve ŞÖLENİM (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla MENINA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SASUNSI (8) en yakın takipçisi olacaktır.KIZIL GÜNEŞ (4) ve AKYAZILI DİLA (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BARANBABA (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BECOCAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.FECIR (5) ve MOLUHAN (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla CORITIBA (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MARDINAR (8) en yakın takipçisi olacaktır.GRADE BOY (3) ve HERO ADMIRAL (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki KARTALÖMER (4) ve SARECAN (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇIRPANLI (1) en yakın takipçisi olacaktır.ÇİFTÇİBEY (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: İyi formuyla KONGO (7-8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÖZÜMTATAR (1) en yakın takipçisi olacaktır.ERTANBEY (9-6) ve KOÇALİ (5) sonraki ihtimallerdir.


13.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

13.12 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN