YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Haziran 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

22 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız YOL BULAN (3) ve kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren HASANŞAH (1) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan TİBET (2) ve ekürili YOLALAN (4-7) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Kum pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken KING KAISER (1) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Etkili jokeyiyle PHUKET (4) ciddi rakibi olup artan formuyla MISTER ÇEKO (2) ihmal edilmemelidir. PAN AMİGO (3) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken SPORTING (3) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Son startını ölçü almadığımız ATEN (9) ve son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan AUTUMN PEARL (5) ciddi rakipleri olup WESTERN POWER (4) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan ÖZBİLGİN (7) başarılı hazırlıkları ve tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Artan form durumuyla ALEMİN KRALI (1) ciddi rakibi olup BENYOĞUM (3) ihmal edilmemelidir. BABAFİNGO (9) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularında istikrarlı neticeler elde etmiş olan ÇAKICI EFE (2), etkili jokeyiyle USLUHAN (8), son startıyla dikkat çeken HASAN ABİ (9) ve artan form durumuyla hafif kilolu GEZEGEN (10) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan SWEET BREW (6) usta jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. AMARELISE (7) ciddi rakibi olup son startını ölçü almadığımız PRIZE FOR (1) ve artan formuyla SPECIAL SWORD (8) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Aynı pistteki ilk koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan ALTIN KRAL (2) ve etkili jokeyiyle start aldığı ilk yarışıyla dikkat çeken AĞRI DAĞI FIRTINASI (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. DEVREŞ (3) ciddi rakipleri olup DOĞA ÜSTÜ (4) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Uzun aradan sonra start alacak olan FAIRLY BORDER (11), kum pist performansıyla dikkat çeken BEDWULF (1) ve iyi bir form yakalamış olan LİRA LİRA (6) tecrübeli jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. MAHİR BEY (7) ciddi rakipleridir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN