YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

22 Haziran 2016 Çarşamba

Kurtiniadis Kurtiniadis

22 Haziran Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

ATEN: Daha önce yarıştığı rakipleri ve gruplar bakınca bugün nispeten daha uygun raipleriyle müsait sikleti ve usta jokeyi ile yarışacak. Baştan sona süratli gidecek koşuyu bariyerlerde iyi takip edip son 300 de kazanırda belirerek fotolayabileceğine inanıyorum. Favorimdir.


ÖZBİLGİN: Senenin pahalı taylarından olan isim, yüksek kan hattı potansiyelinin yanında müthiş idman görüntüsü ve eşgali ile dikkat çekiyor. İlk yarışına çıkacak olan safkan tüm bu veriler ışığında kazanabilir. Favorimdir.


USLUHAN: Grupta kendisi kadar süratli ve önlerde ısrarcı olacak bir ismin olmaması sebebiyle baştan rahat ve kolay şekilde öne gelerek ağır tempoda forse etmesini beklediğim koşuyu düzlüğe diri çıkarak kazanabileceğine inanıyorum. Favorimdir.


PRIZE FOR
: Bu tarz uzun mesafe tempo yarışlarında önlerde rahatsız edilmediği her yarışta daha iyi isimlere bile kafa tutan kısrak, bugün da aynı tarzda bir koşu yakalamış durumda. Baştan sona kendi temposunda koşuyu forse ederek kazanmasını bekliyorum. Favorimdir.



AĞRI DAĞI FIRTINASI: Benim bu seneki Flaş tayıp ALPTUĞHAN arkasındaki ikinciliğini çok beğendim. Bugün de gruba baktığımızda çok fazla sivrilen bir isim olmaması sebebiyle de kazanabileceği rakipler ve şartlar altında yarışacak. Tekrardan aynı jokeyi idaresinde yarışacak olan tay müsait rakiplerini geride bırakmaya oldukça yakın olup GÜNÜN BANKOSUDUR.



LİRA LİRA: Takısız olarak koştuğu her yarışta etkili koşular sergileyen isim son üç koşusunda farklı takılarla yarıştırıldığından dolaı yetersiz bir görüntü verdiğini düşünüyorum. Bugün yine takısız olarak usta jokeyi idaresinde koşuya katılacak olan safkan, uzun düzlük sprinti ile sonuca gitmeye yakın olup favorimdir.



ŞABLONUM  (Tutarı: 155,52 TL)

9-ATEN // 3.1.6
7-ÖZBİLGİN // 1.4
8-USLUHAN /2.3.10.11.12 //4.6
1-PRIZE FOR // 6.8
1-AĞRI DAĞI FIRTINASI
6-LİRA LİRA // 1.3 //12.14.7.8.11.10


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN