YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

22 Haziran 2016 Çarşamba

Secreteriat

22 Haziran Secreteriat İstanbul Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3-SPORTING : Orta mesafelerde koşmuş olduğu yarışlarda rakiplerine göre daha iyi dereceler elde eden safkan, Karataş tercihi ile sonlarda etkili sprint yaparak yarışı kazanabilir. Favorim olacaktır.

9-ATEN  : Son üç yarışına bakıldığında ağır kilo ile koşup nispeten iyi dereceler çıkaran Aten, bu kez 6 kilo düşüp yarışa katılacak. Dr.Öz ile yarışı lehine çevirecektir.

3-BENYOĞUM : Anneden Burhaniye ve Mercanlı ile kardeş olup, Babadan Kumcu aygır Bozdağ yavrusu olması kumda sıkıntı yaşamayacağının işaretidir. Galop çalışmalarının rakiplerine göre fazla olması bu yarışa özenle hazırlandığının göstergesidir.

7-ÖZBİLGİN : 756.000 TL kazanç elde etmiş Özduran ile anneden kardeş olup, muazzam galop derecelerini yarışa yansıtması halinde kazanması normal sonuç olacaktır. Favorimdir.

10-GEZEGEN : Favori olduğu koşuda startta fazla takıldığı için A.Sözen in fazla zorlamayıp yarışı tamamladığı Gezegen, kendisini çok iyi tanıyan jokeyi ile koşuyu lehine çevirecektir.

6-SWEET BREW : Bu kez çok uygun bir grup yakaladığını düşündüğüm safkan, Sihirbaz ile son 200 de grubu ayıracaktır. Bankom...

1-AĞRI DAĞI FIRTINASI : 1200 Çimde koşmuş olduğu yarışı 1.20,76 ile 2.tamamlayan tay, artan tecrübesi ve sentetik pistte sıkıntı yaşamayacağını düşündüğümden Favorim olacaktır.

3-VOLİ : Son koşmuş olduğu yarışı ile formunda gelişmeler gözlemlediğim Voli, bir önceki koşusunu tekrarlaması halinde kazanması normal sonuç olacaktır. Favorimdir...

11-FAIRLY BORDER : Yarış hayatına güzel başlayan fakat bir süre ara veren tayın çalışmaları çok beğendim. Kalitesi ile yarışı kazanmasını bekliyorum.

 Şablonum

3-9-4-5-6-8
3-7-9
10-2-8-6-3
6
1-2
3-11-6-1

Bol Şanslar...  


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN