YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Haziran 2016 Çarşamba

Secreteriat

22 Haziran Secreteriat İstanbul Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3-SPORTING : Orta mesafelerde koşmuş olduğu yarışlarda rakiplerine göre daha iyi dereceler elde eden safkan, Karataş tercihi ile sonlarda etkili sprint yaparak yarışı kazanabilir. Favorim olacaktır.

9-ATEN  : Son üç yarışına bakıldığında ağır kilo ile koşup nispeten iyi dereceler çıkaran Aten, bu kez 6 kilo düşüp yarışa katılacak. Dr.Öz ile yarışı lehine çevirecektir.

3-BENYOĞUM : Anneden Burhaniye ve Mercanlı ile kardeş olup, Babadan Kumcu aygır Bozdağ yavrusu olması kumda sıkıntı yaşamayacağının işaretidir. Galop çalışmalarının rakiplerine göre fazla olması bu yarışa özenle hazırlandığının göstergesidir.

7-ÖZBİLGİN : 756.000 TL kazanç elde etmiş Özduran ile anneden kardeş olup, muazzam galop derecelerini yarışa yansıtması halinde kazanması normal sonuç olacaktır. Favorimdir.

10-GEZEGEN : Favori olduğu koşuda startta fazla takıldığı için A.Sözen in fazla zorlamayıp yarışı tamamladığı Gezegen, kendisini çok iyi tanıyan jokeyi ile koşuyu lehine çevirecektir.

6-SWEET BREW : Bu kez çok uygun bir grup yakaladığını düşündüğüm safkan, Sihirbaz ile son 200 de grubu ayıracaktır. Bankom...

1-AĞRI DAĞI FIRTINASI : 1200 Çimde koşmuş olduğu yarışı 1.20,76 ile 2.tamamlayan tay, artan tecrübesi ve sentetik pistte sıkıntı yaşamayacağını düşündüğümden Favorim olacaktır.

3-VOLİ : Son koşmuş olduğu yarışı ile formunda gelişmeler gözlemlediğim Voli, bir önceki koşusunu tekrarlaması halinde kazanması normal sonuç olacaktır. Favorimdir...

11-FAIRLY BORDER : Yarış hayatına güzel başlayan fakat bir süre ara veren tayın çalışmaları çok beğendim. Kalitesi ile yarışı kazanmasını bekliyorum.

 Şablonum

3-9-4-5-6-8
3-7-9
10-2-8-6-3
6
1-2
3-11-6-1

Bol Şanslar...  


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN