YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

23 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

23 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BATURALPBEY (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.ŞEKER KAHRAMAN (8) en yakın takipçisi olacaktır. LATINAGIRL (9-4) ve RAMAZAN EFENDİ (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan POUR TOI (1) koşudaki favori isimdir.TOPRAKHAN (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır. RAIL TRAP (4) ve AYLİŞKO (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki CANŞEN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.EYE OF THE WIND (3) en yakın takipçisi olacaktır.SOPHISTICATED (2) ve DUYGUABLA (16) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ALDERAMİN (1) ve İYİNESİL (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.URFA (4) ciddi rakipleri olacaktır.VEGOOL (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: Formda olan KARADALGA (5) koşudaki favori isimdir.MY SULTAN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.VEZÜV (2) ve HEDİYEM OLSUN (4-6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki OĞLUM MELİH (10) koşudaki ilk şans verilebilecek isimdir.NASRULLAH BEY (1) en yakın takipçisi olacaktır.LİDERTINAZ (4) ve ASİL MAHMUT (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla MAZIKIRAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AŞKARBEY (9-6) ciddi rakibi olacaktır.BOZDAĞ EFESİ (7) ve MUHRİP (4) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN