YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

23 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BATURALPBEY (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.ŞEKER KAHRAMAN (8) en yakın takipçisi olacaktır. LATINAGIRL (9-4) ve RAMAZAN EFENDİ (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan POUR TOI (1) koşudaki favori isimdir.TOPRAKHAN (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır. RAIL TRAP (4) ve AYLİŞKO (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki CANŞEN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.EYE OF THE WIND (3) en yakın takipçisi olacaktır.SOPHISTICATED (2) ve DUYGUABLA (16) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ALDERAMİN (1) ve İYİNESİL (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.URFA (4) ciddi rakipleri olacaktır.VEGOOL (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: Formda olan KARADALGA (5) koşudaki favori isimdir.MY SULTAN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.VEZÜV (2) ve HEDİYEM OLSUN (4-6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki OĞLUM MELİH (10) koşudaki ilk şans verilebilecek isimdir.NASRULLAH BEY (1) en yakın takipçisi olacaktır.LİDERTINAZ (4) ve ASİL MAHMUT (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla MAZIKIRAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AŞKARBEY (9-6) ciddi rakibi olacaktır.BOZDAĞ EFESİ (7) ve MUHRİP (4) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN